آموزش, اخبار

آیا همه ساعت های هوشمند به موبایل متصل میشن؟

برای جواب به این سوال،خوبه که به این نکته توجه کنیم، هوشمند بودن ساعت ها اصولا ربطی به وصل شدن به موبایل نداره ،همونطوری که یه هندزفری یا اسپیکری که از طریق بلوتوث به موبایل وصل میشه هوشمند نمیشه.

اگه بخوام در مورد ساختار ساعت های هوشمند صحبت کنم،نیاز به یه مقاله طولانی داره که به وقتش براتون سر صبت رو باز می کنم.

ولی بریم سر موضوع خودمون ،خوب جونم براتون بگه که،ساعتی که جدای از زمان و تاریخ بتونه کارهای دیگه ای که به نوعی محاسبات داشته باشه رو انجام بده به نوعی هوشمند میشه،یعنی مثلا سنسور هایی مثل ضربان قلب برای پایش وضعیت سلامتی رو داشته باشه و یا بخشی به نام پردازنده داشته باشه و بتونه یه سری داده های خام رو تحلیل کنه و از روی اونها بهتون خروجی بده مثلا بگه الان شما در وضعیت نا ارام و استرسی هستید کافیه یه نفس عمیق بکشید و از موقعیت خارج بشید.

الان دیگه ساعت های هوشمند کارشون به جایی رسیده که حتی کوچکترین و ضعیف ترین مدلشون هم به موبایل وصل میشن و به نوعی میخوان بگن که هوشمند هستن.

پس با خیال راحت هر نوع ساعتی میخواید ،بگیرید و وصل شدن به موبایلشون پای من.

هر ساعتی هم که به موبایل وصل بشه،اولین امکاناتی که بهتون میده،اینه که اعلان ها و هشدار های برنامه های مختلف روی موبایل رو نشون میده.

نتیجه گیری

من از این مقاله نتیجه می گیرم(یاد انشاهای زمان مدرسه افتادم)که تمام ساعت های هوشمند براحتی به موبایل وصل میشن و نباید این برامون خیلی مهم و کلاس باشه،و فک کنیم که دیگه عند خفن بودنه.

اگه از این سبک نوشتار خوشت اومد خوشحال میشم نظرتون تو کامنتا برام بنویسی.

منتظر مقالات بعدیم باش

 

دیدگاهتان را بنویسید