اخبار

ساعت شیائومی S2 با ورود به پایگاه داده نظارتی برای عرضه جهانی آماده می شود

شیائومی در حال آماده شدن برای معرفی یک سری جدید از گوشی های جهانی است، اما تعداد بیشتری از این گوشی ها از سوی این شرکت چینی ارائه می شود. یکی از محصولاتی که به اندازه گوشی ها مورد توجه قرار نمی گیرد، ساعت شیائومی S2 است و به نظر می رسد برای رونمایی بین المللی در 26 فوریه برگزار شود.

این رونمایی در طول کنگره جهانی موبایل در بارسلونا انجام خواهد شد و وعده می دهد که کاملا سخت افزاری فوق العاده باشد. در کنار ورود Xiaomi 13، Xiaomi 13 Lite و Xiaomi 13 Pro، اکنون انتظار داریم ساعت Xiaomi Watch S2 نیز پس از ظاهر شدن در پایگاه داده نظارتی مالزی معرفی شود.

ورود Xiaomi Watch S2 به پایگاه داده SIRIM که توسط GizmoChina مشاهده شد، نشان می دهد که عرضه قریب الوقوع است. انتظار می رود این ساعت با شماره مدل M2207W1 دارای مشخصات مشابه مدلی باشد که در حال حاضر در چین به فروش می رسد. اگر اینطور باشد، می‌توانیم منتظر دو مدل باشیم. یکی با قاب 42 میلی متری و دیگری 46 میلی متری عرضه می شود.

هر دو مدل دارای صفحه نمایش AMOLED و کریستال یاقوت کبود خواهند بود تا بابت خط و خش زیاد نگران نباشیم. عمر باتری 12 روزه مدل 46 میلی متری (7 روز در نسخه کوچکتر) با یک بار شارژ برای اکثر افراد و همچنین سنسورهای اکسیژن خون و ضربان قلب، یک سنسور دما نیز گنجانده شده است.

طرفداران تناسب اندام می توانند منتظر لذت بردن از بیش از 100 حالت مختلف ورزشی باشند که می توانند انواع فعالیت های تناسب اندام را ردیابی کنند، در حالی که بلوتوث 5.2 و پشتیبانی از NFC نیز در آن تعبیه شده است. در نهایت، مقاومت 5 متری در برابر آب برای پاشش آب کافی خواهد بود. اما انتظار نداشته باشید که با این غواصی کنید.

در مورد قیمت، ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم شیائومی در کنگره جهانی موبایل چه می گوید تا بتوانیم 100٪ مطمئن شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید