اخبار

Amazfit با یک مربی دویدن به سبک ChatGPT به سمت هوش مصنوعی حرکت می کند

چت دو طرفه با مربی مجازی Zepp

Zepp Health یک مربی هوش مصنوعی برای ساعت های هوشمند Amazfit Falcon و T-Rex Ultra خود راه اندازی کرده است.

این مربی مربیگری دو طرفه بی‌درنگ برای دویدن ارائه می‌دهد و توسط Zepp Health در کانال‌های اجتماعی خود مورد طعنه قرار گرفته است.

این ویدیو ربات Zepp Coach را به‌عنوان ربات چت به سبک Chat GPT نشان می‌دهد که کاربران را قادر می‌سازد تا طیف وسیعی از سوالات آموزشی را بپرسند.

کاربران می‌توانند از مربی بپرسند که چگونه جلسات را ساختاربندی کند، در مورد روال خود سؤال بپرسد، و پیشنهاداتی در مورد نحوه تمرین دریافت کند.

مثال‌های نشان‌داده‌شده در ویدیو – تعبیه‌شده در زیر – این است: «چگونه می‌توانم حداکثر VO2 خود را افزایش دهم» و هوش مصنوعی جلسات تمرینی را پیشنهاد می‌کند که این کار را انجام می‌دهند.

این شرکت آن را به عنوان یک نسخه بتا محدود راه‌اندازی می‌کند و شما می‌توانید برای مشارکت در آن ثبت‌نام کنید.

ما به طور گسترده در مورد نقشی که هوش مصنوعی می تواند در پوشیدنی ها و در مربیگری ایفا کند، صحبت کرده ایم. و همین هفته گذشته بود که با کریستن هلمز معاون ووپ درباره نقش هوش مصنوعی در ابزارهای پوشیدنی صحبت کردیم.

و با سرعتی که هوش مصنوعی در حال رشد است و چشم‌انداز فناوری را شکل می‌دهد، جای تعجب نیست که قبلاً در اکوسیستم برنامه‌ها به کار گرفته شده است.

اما اگرچه این شروع خوبی است، اما کاملاً رویای هوش مصنوعی نیست. Zepp Coach AI یک ربات چت در برنامه Zepp است که چند منو در عمق یکپارچه شده است.

وعده واقعی هوش مصنوعی این است که می‌تواند داده‌های آموزشی شما را بگیرد و پیشنهاداتی ارائه دهد و بازخورد ارائه دهد – جلسات ساختاری که می‌توانید در پوشیدنی خود دنبال کنید.

و البته، داده‌ها را از سایر برنامه‌ها و سرویس‌ها به‌دست آورید تا نگاهی 360 درجه به سلامت خود داشته باشید. این تا حدودی دور است – و موانع زیادی در این بین وجود دارد.

اما اضافه شدن یک مربی زبان طبیعی به یک اکوسیستم تناسب اندام قوی، مطمئناً یک نکته قابل توجه در راه آینده ابزارهای پوشیدنی هوش مصنوعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید