اخبار

ساعت دویدن Amazfit Cheetah راه اندازی شد – با برنامه های آموزشی هوش مصنوعی

GPS چند باند و هوش مصنوعی این ساعت را به یک همراه دویدن آینده‌نگر تبدیل کرده است

Amazfit اولین ساعت مخصوص دویدن خود را به نام Amazfit Cheetah راه اندازی کرده است که برنامه های مربیگری هوش مصنوعی و دقت GPS را افزایش می دهد.

طراحی و ظاهر کاملاً نزدیک به Coros Pace 2 با یک بند مشبک پارچه ای جذاب به نظر می رسد. دو مدل Cheetah و Cheetah Pro با بدنه تیتانیومی وجود دارد که احساس برتر و طراحی سبک‌تری را ارائه می‌دهد.

هر دو مدل دارای صفحه نمایش کامل AMOLED هستند.

ساعت‌های هوشمند Amazfit، مانند Amazfit GTR 4، سابقه بسیار خوبی در ردیابی دویدن دارند، بنابراین تمام این قدرت‌ها در اینجا وجود دارد. و Amazfit T-Rex 2 نیز یک جایگزین کامل گارمین است. این به معنای تمرکز بر معیارهای عملکرد مانند VO2 Max و بازیابی، و همچنین معیارهای زمان واقعی است.

اما برخی از موارد اضافه شده کلیدی در اینجا وجود دارد.

Cheetah دارای GPS چند سیستمی است که به هر شش سیستم اصلی ماهواره ای (GPS/GLONASS و غیره) و کانال های دو باند L1/L5 دسترسی دارد. بنابراین تقریباً به اندازه ردیابی GPS این روزها کامل است.

این سیستم در سیستمی به نام MaxTrack قرار گرفته است که باید دقت بهتری را با پوشش درختان و ساختمان‌های بلند ارائه دهد. همانطور که با مقایسه‌های جانبی خود با Apple Watch Ultra و Garmin Epix دیدیم، حتی ساعت‌های چند باندی نیز می‌توانند از نظر دقت در شرایط چالش برانگیز تفاوت زیادی داشته باشند، بنابراین در بررسی خود این موضوع را مورد آزمایش قرار خواهیم داد.

تمرکز بزرگ Cheetah بر آموزش هوش مصنوعی است که اوایل امسال توسط آمازفیت فاش شد.

ویژگی Zepp AI Coaching برنامه های آموزشی هوشمندانه ای را برای اهداف خاص مانند انواع مسابقه و تاریخ ارائه می دهد. همچنین یک مدل زبان بزرگ (LLM) به سبک ChatGPT وجود دارد که می تواند مانند یک مربی شخصی مجازی به سؤالات پاسخ دهد.

برنامه‌های تطبیقی ​​دقیقاً پیشرفت بزرگی در هوش مصنوعی نیستند و گارمین چند سالی است که این را با ساعت‌های خود ارائه کرده است. بنابراین جالب است که ببینیم Amazfit تا چه حد می تواند از هوش مصنوعی برای تقویت بینش خود استفاده کند.

قیمت Amazfit Cheetah Pro از 299.99 دلار شروع می شود، در حالی که Amazfit Cheetah از 229.99 دلار شروع می شود.

این به طور قابل توجهی Garmin Forerunner 265 را تضعیف می کند و به برنامه تهاجمی آمازفیت برای تضعیف شرکت هایی مانند Polar و Garmin ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید