اخبار

Amazfit GTR Mini با دو هفته عمر باتری و ردیابی GPS وارد بازار می شود

بالاخره یک نسخه کوچکتر از Amazfit GTR داریم.

Amazfit رسما از ورود ساعت هوشمند GTR Mini برای ایالات متحده، بریتانیا و اروپا خبر داد.

این راه‌اندازی پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت هفته گذشته GTR Mini را مورد انتقاد قرار داد، و درز ماه گذشته که دید کاملی از طراحی ساعت به ما داد، با ویژگی‌های اصلی دو هفته عمر باتری و پشتیبانی از ردیابی GPS.

دستگاه 120 دلاری / 129 پوندی اولین ساعت هوشمند «مینی» با چهره گردی است که از این شرکت دیده‌ایم، که تا به حال طراحی‌های قاب مربعی شبیه اپل واچ را برای این مدل‌ها حفظ کرده است. همچنین این اولین مدل کوچک‌تر GTR است که دیده‌ایم، با این خط معمولاً اندازه قاب 46 ​​میلی‌متری دارد.

همانطور که از دستگاهی با این برچسب انتظار دارید، Mini بسیار جمع و جور است. صفحه نمایش 1.28 اینچی AMOLED در یک قاب 42 میلی متری قرار می گیرد که ضخامت آن 9.25 میلی متر است. به گفته آمازفیت، وزن آن نیز سبک است و وزن آن تنها 24.6 گرم است.

مانند سایر مدل های Amazfit GTR، برگه مشخصات عمر باتری گسترده ای را نشان می دهد. تخمین 20 روزه این شرکت با روشن بودن حالت صرفه جویی در باتری دستگاه قابل دسترسی است و در استفاده معمولی 14 روز پیش بینی می شود. در استفاده‌های سنگین، با ویژگی‌های نمایشگر و ردیابی فعال، انتظار داریم این میزان به حدود یک هفته کاهش یابد.

و برای کسانی که علاقه مند به ردیابی ورزشکاران در فضای باز هستند، GTR Mini همچنین شامل ردیابی GPS – چیزی نیست که اغلب در دستگاه‌های با این قیمت می‌بینید – و در مجموع 120 حالت ورزشی.

از منظر نظارت بر سلامتی نیز بی‌اهمیت نیست، زیرا دارای اندازه‌گیری اکسیژن خون در بالای خوانش‌های معمولی ضربان قلب نوری، ردیابی خواب و تفسیر سطح استرس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید