اخبار

امیزفیت Bip 5 را راه اندازی کرد اما قیمت ساعت هوشمند اقتصادی خود را افزایش داد

Amazfit با عرضه Amazfit Bip 5، محدوده ساعت‌های هوشمند اقتصادی خود را اصلاح کرده است.

ادامه Bip 3 (شما یکی را از دست ندادید) یک صفحه نمایش بزرگتر و منحنی را به ارمغان می آورد و از ظاهر قدیمی Bip دور می شود.

صفحه نمایش 1.91 اینچی مربعی است، اما همچنان به جای AMOLED کامل، از پنل TFT استفاده می کند.

صفحه نمایش AMOLED فناوری صفحه نمایش روشن تر و با کیفیت تر است که در اپل واچ، گلکسی واچ و دیگر ساعت های هوشمند برتر استفاده می شود. یک پنل LCD TFT به طور قابل توجهی رنگ پریده تر و با کیفیت پایین تر است، اما به طور اساسی ارزان تر است.

رزولوشن نسبتاً غیرمعمول 320×380 است که با توجه به اندازه نمایشگر می تواند بهتر باشد، بنابراین واضح است که کیفیت بصری نتیجه انتخاب ساعت اولیه Amazfit است.

GPS داخلی با چهار سیستم ماهواره ای وجود دارد، بنابراین برای دوندگان خوب است. امسال آمازفیت نسخه Bip 5 Pro را که GPS را اضافه کرده بود حذف کرد، بنابراین همه از این ویژگی برخوردار می شوند.

Amazfit همچنین وعده عمر باتری 10 روزه را می دهد که به معنای استفاده از یک هفته معمولی تا سنگین است.

این تقریباً همان پیشنهاد Bip 3 است اما در یک مورد تصفیه شده. با این حال، این بار قیمت کمی افزایش یافته است. قیمت آن 89.99 دلار / 89.99 پوند است که با نمایشگر AMOLED کامل به Amazfit GTS 4 Mini بسیار نزدیکتر است.

Wareable می گوید
محدوده Bip همیشه پیشنهاد ما برای ساعت‌های هوشمند مقرون به صرفه بوده است، تا حدی به لطف پلتفرم Amazfit. اما افزایش قیمت آن را به بقیه مجموعه های Amazfit نزدیک می کند و اکنون انتخاب آسانی نیست.

برگه مشخصات خوب به نظر می رسد، اما ما همیشه صفحه نمایش AMOLED را انتخاب می کنیم و Amazfit GTS 4 Mini فقط 100 دلار است.

این در شرایطی است که شیائومی ساعت‌های هوشمند ارزان قیمتی را تحت برند Redmi خود عرضه می‌کند. Redmi Watch 3 Active دارای صفحه نمایش 1.83 اینچی TFT است و تنها با قیمت 49.99 یورو در اروپا به فروش می رسد.

بنابراین به نظر می رسد که Amazfit از نظر قیمت ساعت هوشمند از یک مسابقه به پایین تر می رود و جایگاه خود را به عنوان یک ارائه برتر برتر نشان می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید