اخبار

Amazfit از راه اندازی ساعت هوشمند 14 مارس – احتمالا GTR Mini – خبر می دهد

Amazfit یک ساعت هوشمند جدید را معرفی کرده است که قرار است در روز سه شنبه 14 مارس رونمایی شود.

تیزر در رسانه های اجتماعی کاملاً روشن می کند که یک ساعت هوشمند قرار است راه اندازی شود، و گرافیک سرنخ های جدی در مورد ویژگی های آن به ما می دهد.

طرح کلی یک ساعت هوشمند با صورت گرد را با تاج در موقعیت ساعت 2 نشان می دهد.

به نظر می رسد که این می تواند Amazfit GTR Mini مورد انتظار باشد که در ژانویه به بیرون درز کرد. ما در آن زمان این شایعه را پوشش دادیم، و اگر به حقیقت بپیوندد، می تواند افزوده قدرتمندی به بازار ساعت های هوشمند ارزان قیمت باشد.

ساعت هوشمند GTR Mini دارای صفحه نمایش لمسی 1.28 اینچی 2.5D AMOLED و GPS داخلی خواهد بود که آن را به دستگاهی کاملا گرد و از نظر زیبایی شناسی تبدیل می کند.

انتظار می رود که صفحه نمایش 42 میلی متری آن در مقایسه با صفحه نمایش 46 میلی متری GTR 4 بزرگتر باشد.

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که GTR Mini دارای بدنه فولادی ضد زنگ خواهد بود و در رنگ‌های آبی، صورتی و مشکی عرضه خواهد شد.

در طول سال‌ها، ما تحسین‌کنندگان بزرگی از تجسم‌های مختلف Amazfit GTS Mini بوده‌ایم که احساس می‌کنیم ارزش بسیار خوبی دارد. در واقع، ما مرتباً آن را نسبت به GTS 4 توصیه کرده‌ایم. اما بدون نسخه GTR، همیشه نکات مهمی در مورد طراحی وجود دارد.

اکنون به نظر می رسد که آمازفیت می تواند بهترین ساعت هوشمند خود را در سایز یونیسکس و باریک داشته باشد. و اگر از قیمت 100 دلاری GTS Mini پیروی کند، می‌توانیم یک ساعت هوشمند ارزان قیمت در دست داشته باشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید