اخبار

اپل می تواند به هوش مصنوعی روی بیاورد، اما نه آنطور که شما انتظار دارید

اپل تاکنون برای ورود به دنیای چت بات ها و ChatGPT کند بوده است، اما در برخی از ویژگی های خود از هوش مصنوعی بهره می برد. از جمله این برنامه ها می توان به برنامه دوربین، برنامه Photos و موارد دیگر اشاره کرد. و یک گزارش جدید حاکی از آن است که هوش مصنوعی می‌تواند شغل جدیدی در اپل واچ پیدا کند.

با ادامه تمرکز اپل واچ بر سلامت، گزارش جدیدی ادعا می‌کند که این شرکت در حال کار بر روی یک ویژگی سلامت مبتنی بر هوش مصنوعی است که باعث می‌شود مردم انگیزه و پیشنهادات مربوط به تمرینات و عادات غذایی خود را دریافت کنند.

یک مربی انگیزشی مبتنی بر هوش مصنوعی

بر اساس  گزارشی اپل در حال کار بر روی پروژه ای با اسم رمز کوارتز است. این پروژه “برای حفظ انگیزه کاربران برای ورزش، بهبود عادات غذایی و کمک به خواب بهتر آنها طراحی شده است.”

شایان ذکر است، این گزارش ادعا می‌کند که اپل در حال آماده شدن برای دریافت هزینه اشتراک برای این سرویس است، که نشان می‌دهد این سرویس در پیشنهاد فعلی Apple Fitness+ قرار نخواهد گرفت. گزارش شده است که این ویژگی همچنین برنامه مخصوص به خود را دریافت خواهد کرد، اگرچه این برنامه ها ممکن است تغییر کنند.

در واقع، اشاره می‌کند که اپل می‌تواند این برنامه‌ها را به‌طور کامل کنار بگذارد. انتظار نمی‌رود که Project Quartz تا سال آینده عرضه شود، احتمالاً به عنوان بخشی از به‌روزرسانی iOS 18 که مطمئناً در سپتامبر 2024 یا حدوداً منتشر خواهد شد.

ویژگی سلامت تایید نشده در حال حاضر توسط چندین تیم در اپل از جمله افرادی که مسئول سلامت، سیری و هوش مصنوعی هستند در حال کار است. بخش خدمات شرکت نیز درگیر است و احتمالاً به این واقعیت اشاره می کند که این یک گزینه پولی خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید