اخبار

اپل ساعت های بهاری خود را برای سال 2023 عرضه می کند

اپل از مجموعه بهار 2023 بند اپل واچ خود با رنگ ها و طرح های جدید رونمایی کرد.

به‌روزرسانی بندهای ساعت اپل به عنوان یک رویداد سالانه برای این غول فناوری ارائه می‌شود و این شرکت سبک‌ها و طرح‌های جدیدی را وارد بازار می‌کند.

رنگ‌های روشن جدید نسخه زرد جدید آیفون 14 را تکمیل می‌کنند که اپل نیز آن را به عنوان بخشی از به‌روزرسانی ماه مارس خود اعلام کرده است.

مجموعه گروه های جدید دارای گزینه های مختلفی از جمله حلقه سولو و حلقه سولو بافته است. اینها در رنگهای سبز بهاری، زرد قناری، زیتونی، بنفش مه، آبی طوفانی و نور ستاره ای موجود هستند.

همچنین رنگ‌های جدید بند اسپورت به رنگ نارنجی وجود دارد که برای افرادی که سبک زندگی فعالی دارند، رنگ‌های پررنگی ایجاد می‌کند.

برای افرادی که به دنبال حس لوکس‌تر هستند، اپل گزینه‌های جدید هرمس را نیز به شکل Rouge H/Bleu Saphir و Rose Azalée/Noir عرضه کرده است.

این طرح‌های جدید هرمس با برچسب قیمت گزاف 319 پوند عرضه می‌شوند که آنها را به خریدی لوکس برای کسانی تبدیل می‌کند که اشتهای خرید بند ساعتی با قیمتی بیشتر از Apple Watch SE جدید دارند.

باندهای جدید هم اکنون در فروشگاه اپل در دسترس هستند و قیمت آنها از 49 دلار / 49 پوند برای اسپورت بند تا 599 دلار / 319 پوند برای گزینه های هرمس متغیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید