اخبار

آلارم‌های اپل واچ بالاخره به‌طور تصادفی رفع لغو دریافت کردند – دیگر نیازی به پرخوابی نیست

ویژگی جدید به عنوان بخشی از watchOS 9.4 وارد خواهد شد.

هشدارهای اپل واچ یک اصلاح کوچک اما مهم دریافت می‌کنند و به‌روزرسانی‌ای در حال آماده‌سازی برای کمک به کاربران برای لغو تصادفی آن‌ها در هنگام خواب است.

به‌عنوان بخشی از یادداشت‌های انتشار این شرکت برای به‌روزرسانی آینده watchOS 9.4، آلارم‌های تنظیم‌شده در «فوکوس خواب» این شرکت به‌زودی دیگر با ژست «پوشش برای بی‌صدا کردن» خاموش نمی‌شوند.

این به روز رسانی باید در اوایل آوریل پس از دوره آزمایشی فعلی خود برسد.

در حال حاضر، اگر کاربران در حین خواب برای چند ثانیه نمایشگر ساعت هوشمند خود را بپوشانند، زنگ هشدار به طور تصادفی خاموش می شود.

با این حال، با تغییر جدید، این ویژگی برای اینکه آلارم‌ها همچنان به صدا درآیند، قابل تنظیم است.

ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما ما گمان می‌کنیم که این تغییر برای بسیاری از کاربران اپل واچ – از جمله خودمان – که قبلاً در مورد اینکه چرا زنگ آن‌ها گاهی اوقات آنطور که می‌خواستند به صدا در نمی‌آید، گیج بودند، در واقع یک لحظه لامپ خواهد بود.

این تنها تغییری نیست که قرار است از طریق watchOS 9.4 وارد شود.

حداقل بر اساس آنچه از نسخه بتا به‌روزرسانی می‌دانیم، پشتیبانی از کاراکترهای ایموجی جدید – از جمله مرغ سیاه، غاز و الاغ – همگی در دسترس هستند، در حالی که تاریخچه AFib در کشورهای بیشتری نیز در دسترس است.

از طریق به روز رسانی، ویژگی سلامت در کلمبیا، تایلند و مالزی در دسترس خواهد بود و اوکراین و مولداوی نیز قرار است آن را در کنار پشتیبانی از ردیابی چرخه دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید