اخبار

اپل واچ ممکن است به زودی بتواند با چندین دستگاه اپل جفت و همگام شود

این ویژگی جدید می تواند به عنوان بخشی از به روز رسانی آتی watchOS 10 قرار گیرد

اپل واچ ممکن است به زودی قادر به همگام سازی با چندین دستگاه و نه تنها با یک آیفون باشد، با این ویژگی جدید به طور بالقوه به عنوان بخشی از آپدیت آتی watchOS 10 ارائه می شود.

این در صورتی است که شایعه ای که از طریق افشاگر توییتر @analyst941 منتشر شده است را باور کنید، با این نکته که اپل به زودی نحوه همگام سازی ساعت هوشمند را با سایر دستگاه های اپل گسترش خواهد داد.

در حال حاضر، هر اپل واچ فقط به جفت شدن با یک آیفون محدود می شود – حتی اگر پس از جفت شدن، بتواند با یک آیپد پیوند داده شود تا کلاس های Apple Fitness+ را دنبال کند یا به باز کردن قفل مک کمک کند.

با این حال، با تغییر شایعه شده، اپل واچ می تواند با چندین آیفون، آی پد و مک تنظیم و همگام شود.

اپل واچ می تواند در نهایت با بیش از یک دستگاه اپل همگام شود. من نمی دانم این چگونه اجرا خواهد شد. تنها چیزی که می دانم، **ALL** می دانم، این است که اپل واچ در چندین دستگاه iOS/iPadOS/Mac همگام می شود و دیگر به یک آیفون متصل نخواهد شد.

— 941 (@analyst941) 27 آوریل 2023
جزییات زیادی به غیر از این پیشنهاد توسط افشاگر منتشر نشده است – فقط اعتراف به این که مشخص نیست اپل واقعاً چگونه برنامه‌ریزی می‌کند تا این کار را اجرا کند و ممکن است امسال یا سال آینده عرضه شود – اما ما دستگاه‌های اپل مانند AirPods Pro را دیده‌ایم که چندین مورد را مدیریت می‌کنند. جفت شدن دستگاه با aplomb در چند سال گذشته.

به طور بالقوه، همچنین می‌تواند به این معنا باشد که دیگر برای راه‌اندازی به آیفون نیازی نیست، که فرصت بزرگی را برای دارندگان تلفن‌های اندرویدی ایجاد می‌کند تا اپل واچ را در نظر بگیرند، اما همه اینها در این مرحله یک حدس و گمان خالص است.

در واقع، با توجه به قدرت منبع، ما این اطلاعات لو رفته را با مقدار زیادی نمک دریافت می کنیم.

در حالی که آنها منبع دقیقی از اطلاعات در مورد جزیره دینامیک آیفون 14 پرو قبل از عرضه بودند، سابقه آنها گسترده نیست.

با این حال، آنچه می‌خواهیم بگوییم این است که دیدن جدا شدن اپل واچ از آیفون چیزی است که در 10 مورد اخیر خود که می‌خواهیم در watchOS 10 ببینیم به آن اشاره کردیم.

جفت شدن و همگام سازی با چندین دستگاه مطمئناً تا حدودی به ارائه آن کمک می کند، بنابراین امیدواریم این ویژگی به عنوان بخشی از به روز رسانی نرم افزار آینده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید