اخبار

اپل واچ اولترا «پوشیدنی رسمی» لیگ جهانی موج سواری است.

اپل واچ برای اولین بار در مسابقات ورزشی به پوشیدنی رسمی لیگ جهانی موج سواری تبدیل شده است، حرکتی که اتفاقاً برای اولین بار برای یک محیط ورزشی حرفه ای است.

 

لیگ جهانی موج سواری می گوید که پوشیدنی اپل توسط موج سواران در طول مسابقات رسمی در طول فصل مسابقات قهرمانی استفاده خواهد شد.

از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد، این حرکت به این معنی است که اپل واچ سری 8 و اپل واچ اولترا برای اطلاع رسانی موج سواران در زمانی که در آب هستند استفاده می شود. همچنین یک برنامه ویژه لیگ جهانی موج سواری وجود دارد که با سیستم امتیازدهی رسمی لیگ در زمان واقعی همگام می شود و تمام اطلاعات مورد نیاز موج سواران را هنگام رقابت در اختیار موج سواران قرار می دهد.

 

اریک لوگان، مدیر عامل لیگ جهانی موج سواری، گفت: «قابلیت‌های منحصر به فرد، سهولت استفاده و مقاومت باورنکردنی اپل واچ در برابر آب، آن را به راه‌حلی ایده‌آل برای حمایت از موج سواران ما در شرایط سخت تور جهانی ما تبدیل می‌کند.»

لوگال در ادامه خاطرنشان کرد که موج سواران در حین رقابت به اطلاعات مهمی  ممکن است نیاز پیدا کنند، چیزی که اپل واچ آن را ممکن می کند. ítalo Ferreira، قهرمان WSL و دارنده مدال طلای المپیک خاطرنشان کرد که موج سواران گاهی اوقات در هنگام مسابقه برای شنیدن گویندگان مشکل دارند. این بدان معناست که داشتن اطلاعات روی مچ دست آنها می تواند بسیار مفید باشد، چیزی که بدون شک صفحه نمایش بزرگ اپل واچ اولترا به طور خاص به آن کمک می کند. Apple Watch Ultra دارای قاب 49 میلی متری است، در حالی که اپل واچ سری 8 دارای قاب 45 میلی متری در بزرگترین پیکربندی خود است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید