اخبار

مدیر اجرایی اپل مشکلات عمر باتری ساعت را برطرف می کند

بزرگترین مشکل اپل واچ در حال بررسی است.

اپل در مورد عمر باتری ساعت هوشمند خود صحبت کرده است – اما یکی از مدیران شرکت فاش کرده است که این موضوع مورد توجه است.

جای تعجب نیست. این به راحتی بزرگترین مشکل اپل واچ است و یکی از حوزه هایی است که رقبا می توانند از آن برای جذب مشتریان از اپل استفاده کنند.

باب بورچرز، معاون بازاریابی جهانی محصولات اپل در مصاحبه ای با India Today، فاش کرد که این شرکت به دنبال افزایش کارایی است.

«محصولاتی در خط تولید این شرکت وجود دارد که همچنان به افزایش کارایی نیاز دارند. یکی از آنها اپل واچ است که یک ردیاب عالی برای سلامتی است اما از عمر باتری بیشتر نیز بهره می برد.

با افزایش میزان ویژگی‌ها، نظارت بر سلامت و ردیابی، عمر باتری سری اپل واچ و SE پس از سری 0 به طور ثابت 18 ساعت باقی مانده است.

راه‌اندازی‌های اخیر شاهد اضافه شدن Fall Detection و Fall Detection و تشخیص تصادف خودرو به این ترکیب بود که نیاز به نظارت مداوم بر حسگرها دارد.

و اپل واچ اکنون خواب، مراحل خواب، و کنترل اکسیژن خون را نیز ردیابی خواهد کرد. همه اینها مقادیر جدی قدرت را می طلبد که کارایی هایی را که قبلاً به دست آمده را جبران می کند.

او ادامه داد: «این شرکت همچنین به بررسی این موضوع ادامه می‌دهد که چگونه می‌تواند به بهترین راه برای متعادل کردن ویژگی‌ها دست یابد – سلامتی و ردیابی بدن در زمان واقعی برای ویژگی‌هایی مانند هشدارهای قلبی یا تشخیص سقوط – و عمر باتری.»

افزودن ردیابی خواب یکی از بزرگترین چالش‌ها از دیدگاه کاربر بوده است، زیرا به این معنی است که صبح‌ها یک پنجره کوتاه برای شارژ دستگاه قبل از ادامه روز دارید.

شارژ سریع از سری ۷ به اپل واچ اضافه شده است که با اپل زندگی می‌کند – که Borchers به ​​آن به عنوان بخش بزرگی از این ترکیب اشاره می‌کند.

با شارژ سریع، می توانید 80 درصد ظرفیت باتری خود را در 45 تا 45 دقیقه به دست آورید. و این در واقع روندی است که ما با تعداد بیشتری از مشتریان خود شاهد آن هستیم.»

اما با انتقال به Apple Watch Ultra، با عمر باتری 2-3 روزه – کاهش فشار از شارژ کردن بسیار راحت است. ما دوست داریم ببینیم که نسخه‌های سری و SE از عمر باتری مشابهی برخوردار باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید