اخبار

Casio G-SHOCK DW-D5600 یک ساعت هوشمند رترو قطبی است

نسخه Anniversary از ساعت هوشمند استفاده می کند

G-SHOCK ساعت هوشمند دیگری را با تمرکز بر تناسب اندام به نام G-SHOCK DW-D5600 عرضه کرده است که دومین ساعت مجهز به پلار است.

این از Casio G-SHOCK GBD-H2000 پیروی می کند که به لطف دقت داده ها و وسعت ویژگی های تناسب اندام، ما را در بررسی عمیق ما تحت تأثیر قرار داد.

G-SHOCK DW-H5600 طراحی هشت ضلعی G-SHOCK اصلی را به ارث برده است و 40 سالگی خود را جشن می گیرد. با دو طرح قاب قابل تعویض عرضه می‌شود، اولی تمام مشکی، با طرح دومی که طرح‌بندی‌های رنگارنگی را اضافه می‌کند که نمودار سیم‌کشی برد مدار DW-5600 را نشان می‌دهد.

در نگاه اول، فکر می کنید که این یک کاسیو G-SHOCK یکپارچهسازی با سیستمعامل، با صفحه نمایش MIP LCD و صفحه ساعت کلاسیک کاسیو است، بخشیده خواهید شد. اما اضافه شدن یک نمایشگر ضربان قلب به این معنی است که در اینجا بیشتر از ساعت دیجیتال متوسط ​​شما اتفاق می افتد.

ردیابی ضربان قلب توسط Polar انجام می شود که داده های شاخص دویدن، بار قلبی، منابع انرژی و شارژ شبانه را ارائه می دهد.

همچنین داده‌های ضربان قلب را که در یکی از حالت‌های تمرینی G-SHOCK ردیابی می‌شود، حس می‌کند.

اما این مدل به اندازه GBD-H2000 بر تناسب اندام متمرکز نیست. هیچ GPS داخلی وجود ندارد، اما گوشی هوشمند جفت شده شما را از بین می‌برد.

و تنها چهار حالت تمرینی نیز وجود دارد: دویدن، پیاده روی، تمرینات بدنسازی و تمرینات اینتروال.

همه اینها در برنامه G-SHOCK اندازه گیری و ثبت می شود که نقطه اصلی انتقاد ما با GBD-H2000 بود. با این حال، در حالی که می‌توان مجموعه وسیعی از پیشرفت‌ها را در برنامه ایجاد کرد، با توجه به اینکه تاکید کمتری بر عملکرد ورزشی و ورزشی وجود دارد، در اینجا کمتر مهم به نظر می‌رسد.

عمر باتری یک هفته تخمین زده می شود، اما دارای قابلیت انرژی خورشیدی است، به این معنی که حتی اگر باتری ساعت اصلی تمام شده باشد، زمان نمایش داده می شود. این تنها به دو ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید در هفته نیاز دارد، بنابراین باید قابل دستیابی باشد.

G-SHOCK DW-H5600 در سه مدل با قیمت های 269 تا 389 پوند موجود است. قیمت/در دسترس بودن ایالات متحده همچنان TBC است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید