اخبار

این نسخه ساعت Casio G-Shock Frogman واقعاً به رنگ قورباغه دارت سمی است.

سری جدید GWF-1000 G-Shock به عنوان بخشی از سی امین سالگرد خط تولید Frogman منتشر شد.

کاسیو مدل جدیدی از Frogman G-Shock خود را معرفی کرده است که در واقع شبیه یک قورباغه است و از رنگ ها و نقش های پوست قورباغه قورباغه دارت سمی کشنده استفاده شده است.

GWF-A1000APF-1AER به عنوان نسخه ویژه G-Shock Poison Dart Frog Frogman شناخته می شود و برای جشن 30 سالگی خط ساعت Frogman ساخته شده است.

این ساعت که از ابتدای فوریه در دسترس است، مجهز به بلوتوث است، بنابراین می‌توانید آن را به یک دستگاه آیفون یا اندروید متصل کنید و از اپلیکیشن Casio G-Shock Connected برای تنظیم خودکار زمان بدون توجه به منطقه زمانی استفاده کنید. در صورت جفت شدن، می‌توانید از ساعت برای پیدا کردن تلفنتان نیز استفاده کنید، در حالی که تنظیمات نقطه جزر و مد و سیاهه‌های غواصی نیز در دسترس هستند.

 

این طرح بر اساس دوزیست سمی است که بومی جنگل های بارانی آمازون است. قاب آن از کربن و فایبرگلاس چند رنگ ساخته شده است و برای بازتولید رنگ ها و نقش های پوست قورباغه حک شده است. یک ماده یورتان نیمه شفاف در بالای آن قرار دارد تا جلوه را برجسته کند.

در قسمت عقب، این ساعت دارای شخصیت قورباغه‌ای است که در تمام مدل‌های Frogman دیده می‌شود، با این تفاوت که نقطه‌هایی از گونه‌های خاص روی بدنه آن دیده می‌شود.

فناوری دیگری که می‌توان در G-Shock جدید یافت، شامل Tough Solar – سیستم شارژ خورشیدی کاسیو است که می‌تواند از اکثر منابع نوری شارژ شود. حتی بدون دسترسی منظم به نوردهی، عمر باتری 5 ماهه دارد و در تاریکی مطلق با روشن بودن حالت صرفه جویی در انرژی، 30 ماه عمر باتری دارد.

به عنوان یک ساعت غواصی، این ساعت در برابر آب ISO 200M مقاوم است و دارای بدنه ای مقاوم در برابر خوردگی است که از ساعت در برابر آب نمک محافظت می کند. یک عمق سنج در این ساعت وجود دارد که عمق و زمان غواصی را اندازه گیری می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید