اخبار

ChatGPT به اپل واچ می رود – و به ما می گوید که چگونه ساعت های هوشمند را تغییر می دهد

از ChatGPT می‌پرسیم که چرا برای ساعت‌های هوشمند اهمیت زیادی دارد

ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT اکنون روی ساعت‌های هوشمند فرود می‌آید و اپلیکیشن‌ها برای ساعت‌های هوشمند اپل واچ و آمازفیت در این هفته فرود می‌آیند.

اپلیکیشن جدیدی به نام watchGPT برای اپل واچ راه اندازی شده است. قیمت آن 3.99 دلار / 3.99 پوند است و می توانید آن را از فروشگاه برنامه اپل واچ در ساعت هوشمند خود دانلود کنید.

علاوه بر برنامه، یک پیچیدگی مفید نیز وجود دارد تا بتوانید به سرعت سؤال بپرسید.

این می تواند با ورودی متن و صدا کار کند، اگرچه می توانید – در حال حاضر – هر بار فقط یک سوال بپرسید.

و Amazfit همچنین یک برنامه ChatGPT را به فروشگاه Amazfit اضافه کرده است که کاربران می توانند از طریق آن پاسخ سوالات را در مچ دست دریافت کنند. این برای Amazfit GTR/GTS 3/4، GTS Mini و GTR Mini در دسترس است.

پس برای چه چیزی می توانید از آن استفاده کنید؟

خوب، دریافت پاسخ به سوالات از مچ دست تنها چیز در حال حاضر است. اما این پاسخ‌های متنی هستند، نه «چیزی است که من در وب پیدا کردم» که سیری آن را تداعی می‌کند.

اما ما رفتیم و از ChatGPT پرسیدیم که فکر می‌کند مفیدترین برنامه‌های کاربردی برای هوش مصنوعی روی مچ دست چیست:

در این بیانیه آمده است: «ChatGPT می‌تواند به کاربران در برنامه‌ریزی قرار ملاقات، رزرو کردن، بررسی آب‌وهوا، تنظیم آلارم‌ها و پاسخ‌گویی به سؤالات رایج از طریق تعاملات زبان طبیعی به کاربران کمک کند.»

علاوه بر این، ChatGPT می‌تواند با سایر برنامه‌های اپل واچ، مانند برنامه‌های ردیابی تناسب اندام و سلامت، ادغام شود تا بر اساس سطح فعالیت کاربر، الگوهای خواب و سایر معیارهای سلامت، آموزش‌ها و توصیه‌های شخصی‌سازی شده ارائه دهد.

بنابراین برنامه های آینده زیادی وجود دارد – اما در حال حاضر، فقط برای پرس و جوهای مبتنی بر متن خوب است.

واضح است که هوش مصنوعی، حتی بیشتر از دستیارهای صوتی، تقویت بزرگی برای ابزارهای پوشیدنی خواهد بود. و شنیدیم که مدیر عامل Vuzix در مورد عینک هوشمند نیز همین حرف را می‌زند.

در حالی که اگر به دنبال اطلاعاتی فراتر از پرس و جوهای ساده هستید، کنترل صوتی جزء اصلی پوشیدنی ها بوده است، رابط کاربری کوچک و صفحه نمایش ساعت های هوشمند زندگی را دشوار می کند.

در حال حاضر، watchGPT فقط یک برنامه برای آشنایی بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید