اخبار

Fitbit این ویژگی های اشتراک Premium را برای همه کاربران رایگان می کند

روندها در داشبورد معیارهای سلامتی دیگر پشت سر یک دیوار پرداخت نیستند.

ویژگی‌های Fitbit که قبلاً پشت دیوار پرداخت Premium قفل شده بودند، رایگان می‌شوند و به کاربران امکان دسترسی به روندهای بیشتری در داشبورد سنجش سلامت Fitbit را می‌دهند.

این تغییر که به عنوان بخشی از بررسی Google Health اعلام شد، بلافاصله برای همه دستگاه‌های Fitbit سازگار – از جمله Google Pixel Watch اعمال می‌شود.

این تغییر تجربه عدم اشتراک را به طور قابل توجهی تغییر می دهد. زمانی که کاربران برای دسترسی به روندهای 30 روزه و 90 روزه مربوط به تغییرات ضربان قلب، خوانش SpO2، دمای پوست، ضربان تنفس و ضربان قلب در حالت استراحت باید ماهیانه 9.99 دلار / 7.99 پوند پرداخت کنند، اکنون این کار کاملا رایگان است.

پیش از این، تنها داده‌ای که کاربران می‌توانستند به این ویژگی‌ها دسترسی داشته باشند، یک نمودار ۷ روزه بود.

هر چند، باید بگوییم که همه چیز از پشت دیوار بیرون آورده نمی شود.

امتیاز آمادگی روزانه، که مشابه رقم ادغام شده توسط شرکت هایی مانند Garmin، Oura و Whoop عمل می کند، همچنان به Fitbit Premium نیاز دارد.

سایر ویژگی‌ها، مانند بی‌قراری خواب، نیز در ارائه به عنوان پشت سر گذاشتن اشتراک برجسته شده‌اند.

با این حال، در مجموع، این خبر بسیار خوبی برای دارندگان Fitbit است – و اخیراً خبر زیادی وجود نداشته است، زیرا Google ویژگی های انجمن Fitbit را حذف کرده و برنامه های شخص ثالث را از ساعت های موجود حذف کرده است.

همچنین با توجه به اینکه رقبایی مانند اپل و گارمین همچنان برای امتیاز مشاهده نمودارها و روندها هزینه ای دریافت نمی کنند، این حرکت بسیار ضروری به نظر می رسد.

Fitbit همچنین برخی از بیت‌های داده را ردیابی می‌کند که هر دوی این برندها انجام نمی‌دهند، در واقع Fitbit را به یک جایگزین جذاب‌تر در این زمینه تبدیل می‌کند.

تنها جنبه گیج کننده این اعلامیه این است که Fitbit Premium را به جلو می برد.

قبل از این تغییر معامله جذابی نبود، و اکنون به این معنی است که برای ادامه پرداخت، باید روی آن امتیاز آمادگی روزانه سرمایه گذاری کنید.

با این حال، در هر صورت، کاربران Fitbit می توانند انتظار داشته باشند که این عرضه در هفته های آینده انجام شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید