اخبار

نشت کامل ساعت هوشمند kids Fitbit – تصاویر جدید دوربین و پشتیبانی سلولی را نشان می‌دهند

به نظر می رسد مجموعه ای از تصاویر فاش شده بهترین نگاه ما را به ساعت هوشمند کودکانه Fitbit ارائه کرده است – ساعتی که دارای دوربین جلو و پشتیبانی سلولی است.

گالری تصاویر – که در ابتدا به 9to5Google ارسال شده بود – ظاهراً مجموع Google و Fitbit ‘Project Eleven’ را نشان می دهد، با این ساعت هوشمند اساساً شبیه یک نسخه بزرگ و متمرکز بر کودک از دستگاه های Versa و Sense این شرکت است.

این قاب به رنگ آبی روشن است و دارای دو دکمه کناری رنگارنگ و یک میکروفون است و لوگوی Fitbit نیز روی حلقه گروه ظاهر می‌شود.

در تصاویر فاش شده، بخش زیادی از تجربه در ساعت قابل مشاهده نیست، اگرچه نوارهای سلولی را می توان از صفحه تنظیمات و انتخابگر زبان مشاهده کرد، که نشان می دهد دستگاه می تواند مستقل از تلفن هوشمند عمل کند.

همچنین به نظر می رسد که این ایده که دستگاه دارای سیستم عامل Wear OS Google است، با صفحه نمایش هایی که در تصویر کاملاً شبیه Fitbit OS هستند، روشن می شود.

با این حال، اینکه آیا ساعت موجود در تصاویر واقعاً دستگاه Project Eleven است یا خیر، کمی نامشخص است.

بر اساس گزارش نوامبر 2022 Business Insider، گوگل طرح قبلی را برای یک ساعت فیت بیت با تمرکز بر کودکان متوقف کرد – ساعتی که دارای دوربین داخلی مشابه آنچه در تصاویر فاش شده می‌توانیم مشاهده کنیم.

پس از «چالش‌های فنی متعدد و مسائل لجستیکی»، کار به نفع پروژه یازده متوقف شد.

این امکان وجود دارد که ویژگی دوربین به Project Eleven منتقل شده باشد، اگرچه این نیز درست است که ساعت هوشمند در این تصاویر فاش شده در واقع ساعت هوشمند فشرده شده Fitbit kids نیز هست.

ما هنوز مطمئناً برای مدتی نمی دانیم، زیرا انتظار نمی رود پروژه یازده تا سال 2024 به ثمر بنشیند.

در این فاصله، ما انتظار داریم که نشت‌های اضافی به ما در مورد اینکه kids Fitbit واقعاً این را تماشا می‌کنند، شفافیت می‌دهد. اما، در حال حاضر، بیایید در عدم قطعیت غوطه ور شویم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید