اخبار

فیت بیت یک مانیتور فشار خون ساخته شده در ساعت هوشمند را ثبت اختراع می کند

فیت بیت حق ثبت اختراع جدیدی را به ثبت رسانده است که به مردم اجازه می دهد فشار خون خود را با استفاده از ساعت هوشمند خود بررسی کنند.

به نظر می رسد فیت بیت در حال کار بر روی یک فناوری ساعت هوشمند جدید است که به افراد امکان می دهد فشار خون خود را با استفاده از دستگاهی که روی مچ دست خود دارند، بررسی کنند.

در حال حاضر برای بررسی فشار خون یک فرد نیاز به گذاشتن یک کاف روی بازوی او و سپس باد کردن آن به صورت دستی یا توسط دستگاه است. آنها نسبتاً بزرگ و دست و پا گیر هستند، اما Fitbit برای ثبت اختراعی درخواست داده است که فناوری مورد نیاز را پوشش می دهد تا افراد به سادگی انگشت خود را روی ساعت خود بگذارند.

 Fitbit / Gizmochina patent

Fitbit / Gizmochina

بر اساس پتنت و نقشه‌ها، کاربر انگشت خود را به سمتی روی دستگاه قرار می‌دهد و سپس به او گفته می‌شود که چقدر به سطح آن را فشار دهد. این فشار شبیه کاف سنتی است، در حالی که سنسور ضربان قلب موجود در ساعت نیمی دیگر از معیارهای مورد نیاز برای دریافت دقیق سیستولیک و دیاستولیک را کنترل می کند.

کاربر فشار متغیری را به رگ های خونی خود وارد می کند در حالی که یک حسگر PPG دامنه پالس های حجم خون را اندازه گیری می کند. سیگنال PPG و داده های فشار مربوطه برای محاسبه فشار خون استفاده می شود. در این حق اختراع آمده است که می توان از روش های استاندارد برای تعیین فشار خون از داده های نوسان سنجی استفاده کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید