اخبار

طبق گزارش‌ها، فیت‌بیت بر روی یک ساعت هوشمند مخصوص کودکان کار می‌کند

به نظر می رسد این ساعت هوشمند کودک محور می تواند یک انتخاب خوب باشد

به نظر می‌رسد کار برای آماده کردن یک ساعت هوشمند جدید سخت باشد و این ساعت با بقیه متفاوت است. این ساعت هوشمند جدید Fitbit به جای اینکه برای بزرگسالان طراحی شده باشد، به نظر می رسد دقیقاً کودکان خانه را هدف قرار دهد.

در حالی که هیچ نامی فاش نشده است، این ساعت به وضوح با در نظر گرفتن کودکان طراحی شده است و حتی یک دوربین در بالا دارد – چیزی که دیگر ساعت های هوشمند سطح بالا هنوز در خود ندارند.

ساعت هوشمند Fitbit جدید برای کودکان

به نظر می رسد ساعت هوشمند معرفی نشده Fitbit در تصاویر جدیدی که توسط 9to5Google به اشتراک گذاشته شده است به بیرون درز کرده است، با این دستگاه مطمئناً حال و هوای ایجاد می کند که به نظر می رسد به طور خاص برای کودکان طراحی شده است. نسبت به سایر ساعت‌های هوشمند ضخیم‌تر و حجیم‌تر از آنچه در اینجا می‌بینیم است و با یک قاب پلاستیکی آبی روشن عرضه می‌شود.

در سمت چپ ساعت، دو دکمه پیدا می کنیم. یکی قرمز و دیگری زرد است، در حالی که چیزی که به نظر می رسد یک سوراخ میکروفون است بین این دو قرار دارد. همچنین آن دوربین در صفحه نمایش نیز وجود دارد.

مانند همه ساعت‌های هوشمند خوب، به نظر می‌رسد این ساعت دارای بند است که می‌توان آن‌ها را تعویض کرد و احتمالاً گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری را ممکن می‌سازد. همچنین این امکان وجود دارد که مثلاً برای بچه‌هایی که مچ‌های کوچک‌تری دارند، نوارهای کوتاه‌تری ارائه شود.

همانطور که 9to5Google اشاره می کند، قبلاً شایعه شده بود که Fitbit در حال کار بر روی Project Eleven (نامگذاری شده از شخصیت Stranger Things) با تاریخ انتشار پیش بینی شده در سال 2024 است.

جالب اینجاست که این ساعت‌ها طبق گزارش‌ها به صورت آنلاین به فروش می‌رسیدند، اما هنوز مشخص نیست که چقدر کاربردی هستند.

ایده یک ساعت هوشمند کودک محور به دلایل زیادی ایده خوبی است، اما برای شرکت ها نیز حس تجاری خوبی دارد. آن‌ها این شانس را خواهند دید که بچه‌ها را به پوشیدن ساعت هوشمند به‌عنوان یک راه خوب برای اطمینان از خرید ابزارهای پوشیدنی مشابه وقتی که بزرگ می‌شوند، ببینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید