اخبار

تغییرات Fitbit ادامه می یابد : فیت بیت به دنبال حذف برخی ویژگی های گوگل روی محصول خود

گوگل به بررسی دوباره ویژگی های فیت بیت ادامه می دهد

گوگل و فیت بیت که به تولید ساعت‌های نسل فعلی با توانایی کمتر یا حذف برنامه‌های پخش موسیقی از مدل‌های قدیمی‌تر رضایت نمی‌دهند، اکنون اعلام کرده‌اند که عناصر انجمن به زودی از برنامه حذف خواهند شد.

با توجه به نظری که در برگه انجمن برنامه iOS/Android نشان داده شده است، نشان داده شده در زیر، Fitbit نشان می دهد که ماجراجویی ها، چالش ها و گروه های باز را در 27 مارس حذف خواهد کرد.

فیت‌بیت خاطرنشان می‌کند که این اقدام برای «تقویت برنامه فیت‌بیت با فناوری Google در سال جاری» است و همچنین پیشنهاد می‌کند که تنها تعداد معینی از کاربران به طور فعال از این ویژگی‌ها استفاده می‌کنند.

کسانی که از این ویژگی‌های انجمن استفاده کرده‌اند، چند هفته آینده فرصت خواهند داشت تا داده‌های گروه باز (از جمله پست‌ها، تشویق‌ها و نظرات) را قبل از اینکه همه حذف شوند ارسال کنند.

البته، کاربران Fitbit هنوز هم می توانند با پیوستن به گروه های بسته یا شرکت در انجمن Fitbit با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اما همانطور که اشاره کردیم، این اعلامیه نشان دهنده روند گسترده تری است که در چند ماه گذشته در Fitbit دیده ایم.

Fitbit همچنین Fitbit Studio را برای توسعه دهندگان حذف می کند و در عوض آنها را در جهت خط فرمان SDK خود قرار می دهد. این یک راه برای سازندگانی بود که به دنبال ایجاد فیس‌های ساعت Fitbit یا برنامه‌های شخص ثالث برای سیستم عامل Fitbit هستند.

گوگل در حال حذف ویژگی های زیادی است، هنوز واقعاً مشخص نیست که در پایان چه چیزی باقی خواهد ماند.

انتظار داریم اخبار مثبتی در مورد تجربه روی دستگاه و اپلیکیشن بشنویم که طی چند ماه آینده رو به وخامت است، اما همچنان، چشم انداز در حال حاضر برای طرفداران Fitbit خیلی جالب نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید