اخبار

حلقه‌های هوشمند Oura آینده می‌توانند دارای پشتیبانی پرداخت و جایگزینی کلیدهای شما باشند

پس از به دست آوردن Proxy راه اندازی، مجموعه ای از ویژگی های بالقوه باز شده است

Oura به زودی می تواند پشتیبانی پرداخت و جایگزینی کلید دیجیتال را ارائه دهد، زیرا سازنده حلقه هوشمند اعلام کرده است که Proxy راه اندازی شناسایی دیجیتال را به دست آورده است.

اگرچه این شرکت فنلاندی عمدتاً بر روی ردیابی تناسب اندام، بینش بازیابی و نظارت بر خواب با دستگاه‌هایی مانند Oura Ring (نسل 3) تمرکز کرده است، این حرکت نشان می‌دهد که به دنبال توسعه ویژگی‌های هوشمند عمومی‌تر با تکرارهای آینده است.

واضح ترین ویژگی اضافه شده در حلقه Oura بالقوه (نسل 4) پشتیبانی پرداخت خواهد بود – چیزی که اکنون به طور گسترده در پوشیدنی های مبتنی بر مچ در دسترس است – هرچند، به گفته تام هیل، مدیر عامل Oura، صعود پروکسی به آن باید به شرکت کمک کند تا به سایر ابزارها برود. مناطق نیز

آنها در یک پست وبلاگی که این خرید را اعلام کردند، گفتند: “ما از همکاری با تیم نوآور Proxy برای گسترش بازار آدرس پذیر خود هیجان زده هستیم و راه را برای فرصت های جدید در زمینه هایی مانند پرداخت، دسترسی، امنیت، هویت و موارد دیگر هموار می کنیم.”

پیش از این، Proxy بر روی ساخت یک پلت فرم سیگنال هویت دیجیتال برای دستگاه های تلفن همراه و پوشیدنی ها به منظور جایگزینی کلیدها، کارت ها، نشان ها، گذرواژه ها و برنامه ها کار کرده است.

بنابراین، به طور بالقوه، حلقه بعدی Oura Ring می تواند شامل یک قایق کامل از ویژگی های جدید باشد که آن را فراتر از مرزهای یک ردیاب تناسب اندام می برد.

این حرکت همچنین در زمان رشد عظیم این شرکت انجام می شود.

اخیراً اعلام کرده است که به فروشگاه‌های آجر و ملات Best Buy گسترش یافته است، در حالی که در سال 2022 شاهد همکاری با Gucci و Strava و همچنین رسیدن به نقطه عطف فروش یک میلیونمین حلقه Oura بود.

در مجموع، آینده روشن به نظر می رسد. و در حالی که نمی توان گفت که خرید Proxy چه زمانی به ثمر می رسد، منصفانه است که فرض کنیم در محصول اصلی بعدی این شرکت شاهد پیشرفت جدی خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید