آموزش, ساعت هوشمند

سامسونگ گلکسی واچ 5

سامسونگ در سال‌های اخیر ساعت های هوشمند جذابی ارائه کرده است. سامسونگ گلکسی واچ 5 یکی از جدیدترین ساعت‌هایی است که سامسونگ روانه بازار کرده است. در ادامه ویژگی های این ساعت هوشمند جذاب رو بررسی می کنیم. پایش خواب، نظارت بر سلامت و تندرستی، 13٪ باتری بزرگتر برای استفاده روزمره از ویژگی های ساعت هوشمند گلکسی واچ 5 است.

شاید گلکسی واچ ۵ در مقایسه با گلکسی واچ ۴ تفاوت‌های زیادی نداشته باشد، اما با یکسری از بهبود‌هایی داشته است.

قسمت پایینی گلکسی واچ ۵ هم خمیده طراحی شده تا شکل قرار گرفتن ساعت روی مچ‌ دست راحت‌تر باشد. اکنون ساعت طبیعی‌تر روی مچ‌ دست قرار می گیرد و اکنون بخش زیادی از مچ دست با سطح زیرین جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ در تماس است. این تماس بیشتر باعث شده که حسگرهای قرار گرفته روی گلکسی واچ 5 دقیق‌تر از همیشه کار کنند.

صحبت از حسگرهای سلامتی قرار گرفته روی ساعت سامسونگ گلکسی واچ 5 شد. گلکسی واچ 5 یک سنسور جدید را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. این حسگر جدید متوجه دمای بدن می‌شود. این حسگر به صورتی طراحی شده که جریان خواب را زیر نظر می‌گیرد و حتی توسعه دهندگان مختلف هم می‌توانند از آن در اپلیکیشن‌های خودشان استفاده کنند.

پس از مدت زمان خوبی که با این ساعت هوشمند کارکردیم، متوجه شدیم که گلکسی واچ 5 یکی از بهترین ساعت‌های هوشمندی است که سامسونگ تا امروز راهی بازار کرده است. حتی می‌توانیم بگوییم که این ساعت هوشمند یکی از بهترین ساعت‌های هوشمندی است که می‌توانید آن را در بازار پیدا کنید. اگر گوشی سامسونگ دارید، گلکسی واچ 5 بهترین ساعت هوشمندی است که می‌توانید آن را خریداری کنید و از آن استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی

با مربی خواب جدید خود آشنا شوید

عادات خواب بهتر را با مربیگری پیشرفته خواب ساعت ایجاد کنید
که به شما کمک می کند کیفیت کلی خواب خود را مدیریت کنید. که برای دسترسی به این ویژگی به آخرین نسخه برنامه Samsung Health (نسخه 6.22 یا بالاتر) نیاز دارید و برای نتایج الگوی خواب، کاربر باید هنگام خواب حداقل 7 ساعت خواب شب داشته باشد و نظرسنجی را تکمیل کند.

 

در مورد بدن خود آگاه تر شوید

آماری را دریافت  می کنید که به شما کمک می کند با اطلاعات ترکیب بدن درست روی مچ دست خود بهترین حالت را داشته باشید – همه چیز از میزان چربی بدن گرفته تا شاخص توده بدن (BMI).
سامسونگ BIA یک آنالایزر بدن است که از فناوری تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریکی (BIA) برای ردیابی ترکیب بدن بر اساس وزن، چربی بدن، شاخص توده بدن (BMI)، ماهیچه های اسکلتی، آب بدن و میزان متابولیسم پایه (BMR) استفاده می کند. هدف آن تشخیص یا درمان خاص یک بیماری نیست که برای این ویژگی هم به آخرین نسخه برنامه Samsung Health (نسخه 6.22 یا بالاتر) نیاز دارید.

 

ردیابی وضعیت قلب

به لطف یک حسگر منحنی بهبودیافته که به پوست شما نزدیکتر می شود، خوانش سلامتی دقیق تری دریافت کنید.
عملکردهای نرم افزار ضربان قلب برای استفاده در تشخیص بیماری یا سایر شرایط، یا در درمان، کاهش، درمان یا پیشگیری از بیماری در نظر گرفته نشده است.
به گوشی هوشمند با Android 8.0 یا بالاتر، 1.5 گیگابایت رم یا بیشتر

 

فعالیت های خود را در فضای باز مدیریت کنید

چه در حال دویدن، شنا یا قایقرانی هستید، با ردیابی تمرین خودکار از هر ماجراجویی در فضای باز نهایت استفاده را ببرید.
برای شنا مطابق با استاندارد IP68، مقاوم در برابر آب تا عمق 5 فوتی آب تا 30 دقیقه.

 

باتری بهبود یافته

باتری ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 5 اکنون ۱۰ ساعت بیشتر دوام می‌آورد، باتری در نظر گرفته شده برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 5 نزدیک به ۱۵ درصد بزرگ‌تر از باتری گلکسی واچ ۴ شده است. باتری ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 5 اکنون تا ۵۰ ساعت کار می‌کند. این میزان ۱۰ ساعت بیشتر از گلکسی واچ ۴ است. اگر گلکسی واچ ۵ را کاملا شارژ کنید، باتری آن تا دو روز دوام می‌آورد.

اگر ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن را فعال کنید و حسگر تشخیص میزان سطح اکسیژن خون هم همیشه فعال باشد، می‌توانید با گلکسی واچ 5 نزدیک به ۳۰ ساعت کار کنید.

حالا بد نیست به مدت زمان شارژ این ساعت هوشمند اشاره کنیم. با هشت دقیقه شارژ‌ کردن ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 5 می‌توانید تا ۸ ساعت با این محصول کار کنید. در واقع می‌توانید در طول شب از حسگر تشخیص خواب این ساعت هوشمند استفاده کنید. در مدت زمان ۳۰ دقیقه هم می‌توانید ۴۵ دقیقه از ظرفیت باتری را شارژ کنید.برای شارژ‌ کامل این محصول هم به نزدیک یک ساعت زمان نیاز خواهید داشت. خود ساعت هم دوام خوبی دارد و از مقاومت بالایی در برابر خط و خش بهره می‌برد که البته صفحه نمایشی که با یک لایه یاقوت کبود محافظت شده، دلیل این مقاومت بالا است.

اگر گوشی سامسونگ دارید و به دنبال یک ساعت هوشمند بسیار خوب می‌گردید، می‌توانید گلکسی واچ ۵ را انتخاب کنید. این محصول نه تنها ظاهر بسیار زیبایی دارد، بلکه از قابلیت‌های ورزشی خوبی هم استفاده می‌کند. قیمت گلکسی واچ 5 هم بسیار خوب است و این موضوع باعث شده که این ساعت هوشمند ارزش خرید بالایی پیدا کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید