اخبار

Garmin Approach S70 نقشه دوره های بهبود یافته را به صفحه نمایش AMOLED می آورد

مدل جدید پرچمدار در دو اندازه مختلف وارد بازار می شود

گارمین از یک ساعت گلف گلف جدید پرده برداری کرده است که Approach S70 اولین نمونه از این شرکت است که نقشه های CourseView بهبود یافته را به نمایشگر AMOLED ارائه می کند.

صفحه نمایش روشن‌تر و دقیق‌تر و نقشه‌برداری مسیر، پیشرفت‌های اصلی نسبت به Approach S62 است که در سال 2021 وارد بازار شد، اگرچه Approach S70 نیز به‌طور قابل توجهی در دو اندازه موجود است.

با گلف بازها که می توانند بین قاب های 42 میلی متری یا 47 میلی متری انتخاب کنند، این اولین بار است که واقعاً یک ساعت گلف یونیسکس و ممتاز از این شرکت را می بینیم.

و در حالی که ما قبلاً تحت تأثیر نحوه ارائه زمین های گلف بر روی صفحه نمایش AMOLED چیزی مانند Forerunner 965 قرار گرفته بودیم، Approach S60 همه چیز را ارتقا می دهد.

گارمین اکنون نقشه‌برداری بهبودیافته‌ای را برای 43000 دوره از پیش بارگذاری شده ارائه می‌کند، با جزئیات پیچیده‌تر که اکنون در کنار جابجایی و بزرگنمایی آسان‌تر برجسته شده‌اند.

برای مشترکین Garmin Golf، داده‌های کانتور سبز در دوره‌های انتخابی نیز موجود است، که در هنگام برنامه‌ریزی رویکردها و همچنین خواندن توپ‌ها، واقعاً به انتخاب باشگاه کمک می‌کند.

و این تمام نیست. Virtual Caddy نیز بهبود یافته است، اکنون داده‌های نوسان تاریخی، ارتفاع، سرعت و جهت باد و موارد دیگر را برای کمک به ابداع استراتژی برای هر سوراخ در نظر می‌گیرد.

ویژگی PlaysLike Distance گارمین نیز ارتقا یافته است و اکنون به لطف فشارسنج کاملاً جدید، باد، دما و فشار هوا را در نظر می گیرد.

حتی عمر باتری نیز ثابت است و Approach S70 می‌تواند 16 روز در حالت ساعت هوشمند و 20 ساعت در حالت GPS شارژ نگه دارد.

و مانند سایر ساعت‌های Approach، مجموعه‌ای از ویژگی‌های معمولی Garmin نیز در اینجا گنجانده شده است. نظارت بر خواب، وضعیت HRV و باتری بدن تنها تعدادی از ویژگی‌های مربوطه هستند و پروفایل‌های ردیابی برای سایر ورزش‌ها و فعالیت‌ها نیز گنجانده شده است.

ویژگی‌های هوشمند مانند Garmin Pay، پخش موسیقی از Spotify و اعلان‌ها نیز در دسترس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید