اخبار

داده های Garmin نشان می دهد که بهترین خواب شبانه شما پشت سر شماست

و هیچ یک از ما به اندازه کافی استراحت نمی کنیم.

گارمین برخی نکات کلیدی از داده های خواب کاربران خود را فاش کرده است – و مانند مطالعه اپل در این هفته، متوجه شد که تقریبا هیچ یک از ما به اندازه کافی خوب نمی خوابیم.

گارمین به جای اینکه ما را به خاطر نگرفتن 7 تا 9 ساعت کاری خود مورد آزار و اذیت قرار دهد، نشان داده است که نمره خواب گارمین کاربران عادی چقدر ضعیف است.

این از ردیابی خواب پیشرفته موجود در پوشیدنی‌های گارمین با الگوریتم‌های خواب Firstbeat (که تقریباً همه آنها هستند) ایجاد شده است.

البته، مدت زمان خواب عامل اصلی در اینجا است، و شما نمی توانید نمره خواب خوبی را بدون داشتن مقدار توصیه شده به دست آورید.

اما سایر عوامل خارجی نیز بر نمرات خواب شما تأثیر می‌گذارند، مانند الکل، مدت زمان استفاده از صفحه نمایش و ورزش

طبق گفته گارمین، تنها 5 درصد از کاربران 90 تا 100 درصد نمره خواب دریافت می کنند که از منظر شخصی کمی اطمینان بخش است.

با توجه به اینکه گارمین پایگاه کاربری فعالتر و پرمصرف تری دارد که انتظار می رود زمان بیشتری را برای بازیابی آنها صرف کند، بسیار شگفت انگیز است.

در نتایج پایان سال Woop، ما کاملاً در درصد پایین‌تری برای خواب قرار داشتیم، با تمام آن متخصصان PGA و Crossfitters 8 ساعت کارشان. به نظر می رسد که کاربران گارمین چندان سخت کوش نیستند.

بقیه داده ها شگفتی زیادی ایجاد نکردند. زنان کمی بهتر می خوابیدند (69 در مقابل 67).

اما یک داده جالب میزان کاهش کیفیت خواب با افزایش سن بود (نمودار بالا را ببینید). پس فقط یک لحظه وقت بگذارید و متوجه شوید که بهترین خواب شما پشت سر شماست.

هفته آرامی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید