اخبار

تصاویر Garmin Instinct 2X Solar به بیرون درز کرد

تصاویری از یک Garmin Instinct 2X Solar فوق‌العاده به بیرون درز کرده است، زیرا به نظر می‌رسد گارمین در حال افزودن دستگاه دیگری به محدوده رو به رشد Instinct خود است.

ما در ماه مارس وجود Garmin Instinct 2X Solar را گزارش کردیم، اما اکنون تصاویری توسط سایت فناوری آلمانی WinFuture فاش شده است.

مطمئناً ارزش‌های اصلی طراحی Instinct 2 را حفظ می‌کند – برخلاف کراس اوور اخیر Instinct – و همچنان از صفحه نمایش داخلی استفاده می‌کند.

ما از دو رنگ استفاده می کنیم – نارنجی و پشتی – و واضح است که ویژگی مشعل از Fenix ​​7X می آید – که به کاربران کمک می کند راه خود را در تاریکی روشن کنند، اما همچنین به عنوان یک ویژگی ایمنی عالی برای شب کار می کند. ماجراهای.

انتظار می رود Instinct 2X Solar دارای اندازه 57 میلی متری باشد که به طور قابل توجهی بزرگتر از Instinct 2 45 میلی متری موجود است.

و پنج دکمه سخت افزاری را که Garmin در سری Instinct 2 قرار داده است حفظ خواهد کرد. Instinct 2X با نمایشگرهای MiP عرضه خواهد شد.

این بدان معناست که نمایشگر AMOLED را که گارمین امسال از طریق Epix و Forerunner 965 و 265 عرضه کرده است، دریافت نخواهد کرد.

Instinct 2 Solar عمر باتری بی‌نهایت را با سه ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید وعده می‌دهد – و با اضافه شدن اندازه کیس، ما باید حتی بیشتر از Instinct 2X Solar ببینیم.

این ساعت همچنین تا عمق 100 متری در برابر آب مقاوم خواهد بود و دارای چراغ قوه LED یکپارچه خواهد بود.

رنگ و روشنایی چراغ قوه قابل تنظیم خواهد بود. متأسفانه، جزئیات قیمت و در دسترس بودن هنوز مشخص نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید