آموزش, اخبار

Garmin Instinct 2X Solar با چراغ قوه و GPS چند باند راه اندازی شد

بزرگتر و بدتر Instinct ویژگی های برتر را به ارمغان می آورد

گارمین جدیدترین افزوده خود را به سری Instinct 2 متمرکز در فضای باز – Instinct 2X Solar – معرفی کرده است.

این یک نسخه فوق‌العاده و فوق‌العاده از Instinct 2 است که به Fenix ​​7X نزدیک‌تر است – اما برای تمرکز بر روی فضای باز، دویدن در مسیر و ویژگی‌های پیاده‌روی تقطیر شده است.

Instinct 2X Solar در دو نسخه عرضه خواهد شد: نسخه استاندارد 2X Solar و Instinct 2X Solar Tactical Edition.

Garmin Instinct 2X Tl;dr

  • این در دو نسخه عرضه می شود: Garmin Instinct 2X Solar و Instinct 2X Solar Tactical Edition.
  • این ساعت دارای قاب پلیمری تقویت‌شده با فیبر 50 میلی‌متری است که بر اساس MIL-STD-810 ساخته شده است.
  • عمر باتری نامحدود در حالت ساعت هوشمند با سه ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید در روز.
  • چراغ قوه LED یکپارچه
  • مانیتورینگ GNSS چند باند
  • آمادگی آموزشی
  • حالت مسابقه مسیر مانع.
  • Instinct 2X Tactical Edition شامل Jumpmaster، فعالیت های از پیش بارگذاری شده تاکتیکی، ایستگاه های بین راه پیش بینی شده، قالب بندی GPS با موقعیت دوگانه و سازگاری با دید در شب است.
  • قیمت: 449 دلار / 499 دلار | 399 پوند / 449 پوند

Instinct 2X دارای یک قاب پلیمری 50 میلی‌متری تقویت‌شده با فیبر (از 45 میلی‌متر در Instinct 2 استاندارد) است که مطابق با استانداردهای نظامی ایالات متحده MIL-STD-810 برای مقاومت در برابر آب و ضربه ساخته شده است.

این دستگاه دارای 10 ATM مقاومت در برابر آب (100 متر) است و دارای یک صفحه نمایش مقاوم در برابر خش است که از نظر شیمیایی تقویت شده است – که همچنین به عنوان یک پنل خورشیدی عمل می کند.

مانند Instinct 2 Solar، 2X Solar نیز می‌تواند عمر باتری نامحدودی را در حالت ساعت هوشمند ارائه دهد، اگر سه ساعت در روز در معرض نور خورشید قرار بگیرید.

گارمین می گوید که پنل Power Glass را بهبود بخشیده است و 50 درصد انرژی بیشتری نسبت به ساعت استاندارد Instinct 2 خورشیدی دارد.

چراغ قوه یکپارچه و GNSS چند باند

با استفاده از Fenix ​​7X، Instinct 2X Solar دارای چراغ قوه LED یکپارچه است که می تواند برای ارائه شدت های مختلف تنظیم شود. می توانید آن را روی قرمز یا نور سفید قابل تنظیم تنظیم کنید، که می تواند مسیر شما را نشان دهد، و نور با آهنگ دویدن شما مطابقت دارد و بین سفید و قرمز متناوب می شود، بنابراین هنگام دویدن در شب می توانید دیده شوید. ما از طرفداران پر و پا قرص این ویژگی در Fenix ​​7X بودیم و خوشحالیم که شاهد عرضه آن به طیف بیشتری از گارمین هستیم.

یکی دیگر از ویژگی‌های Fenix/Epix که به Instinct 2X Solar رسیده است GNSS چند باندی است که دقت بهتری را به خصوص در هنگام پیاده‌روی در مناطق کوهستانی یا پوشیده از درخت ارائه می‌کند.

کاربران می‌توانند با مسیریابی TracBack مسیر خود را دوباره دنبال کنند، و به آنها کمک می‌کند همان مسیر را به نقطه شروع خود و نشانه‌های نقطه مرجع یک نقطه شناخته شده نسبت به موقعیت مکانی خود پیدا کنند.

از نظر ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام، گارمین فایر استاندارد است، از جمله ردیابی استرس، باتری بدن و ضربان قلب 24 ساعته.

همچنین نمایه‌های ورزشی برای دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا، تمرینات قدرتی و موارد دیگر، به‌علاوه حداکثر VO2، آمار وضعیت تمرین/بارگیری، و تمام تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته از ساعت‌های برتر در محدوده تناسب اندام گارمین وجود دارد.

Instinct 2X همچنین دارای تجزیه و تحلیل پیشرفته آمادگی تمرینی HRV است، که تخمین پیشرفته تری از میزان استراحت بدن شما است و از تغییرات ضربان قلب ناشی می شود. تاکنون فقط در Fenix ​​7/Epix/Forerunner 955 موجود بوده است.

همچنین اعلان‌های هوشمند، پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay و ادغام اپلیکیشن Connect IQ وجود دارد.

Instinct 2X Solar همچنین مسابقه موانع را به عنوان یک فعالیت اضافه می کند که شامل بخش های دویدن و انواع موانع می شود. ورزشکاران می توانند به صورت دستی تقسیم موانع را ثبت کنند و هنگامی که موانع برای دور اول علامت گذاری شدند، به طور خودکار برای دورهای باقی مانده ردیابی می شوند.

همچنین زمان اجرا، تعداد موانع، زمان صرف شده برای هر مانع، معیارهای دویدن برای تقسیم‌های دویدن (فاصله، سرعت، آهنگ، طول گام، و غیره)، مشخصات ارتفاع، ضربان قلب و مسافت را ردیابی می‌کند.

Instinct 2X Tactical Edition

و گارمین همچنین نسخه تاکتیکی Instinct 2X را نیز عرضه می کند. این مدل شامل Jumpmaster و فعالیت های از پیش بارگذاری شده تاکتیکی، ایستگاه های بین راه پیش بینی شده، قالب بندی GPS با موقعیت دوگانه و سازگاری با دید در شب بود. کاربران همچنین می توانند حالت Stealth را فعال کنند که از اشتراک گذاری موقعیت GPS جلوگیری می کند و ارتباط بی سیم را غیرفعال می کند.

Instinct 2X Solar دارای قیمت خرده فروشی 449.99 دلار است، در حالی که Instinct 2X Solar-Tactical Edition قیمت خرده فروشی پیشنهادی 499.99 دلار دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید