اخبار

گارمین نقشه‌برداری ممتاز حماسی را برای Fenix ​​و Epix ارائه می‌کند

بالاخره تجربه نقشه برداری که منتظرش بودیم.

گارمین نقشه برداری ممتاز را برای برخی از بهترین ساعت های هوشمند خود باز کرده است – به کاربران امکان می دهد در هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری خارج از جاده تجربه بهتری داشته باشند.

این بخشی از خدمات Outdoor Maps+ آن است که نقشه‌های TOPO تعبیه شده در Fenix، Epix و سایر دستگاه‌های برتر را بهبود می‌بخشد. هزینه ارتقاء آن 49.99 دلار در سال است و فعلاً فقط در ایالات متحده است.

برای کاربران Forerunner 955 (و Forerunner 965) ناامید کننده است، به نظر نمی رسد برای سازگاری انتخاب شود، علیرغم اینکه در حال حاضر نقشه برداری TOPO موجود را اجرا می کند.

Outdoor Maps+ برای:

• Enduro 2
• Epix (نسل 2)
• سری 7 Fenix
• MARQ (Gen 2)
• Quatix 7
• تاکتیکس 7

بنابراین Outdoor Maps+ چه چیزی را ارائه می دهد؟

تصاویر ماهواره‌ای قطعه بزرگی از پازل است، بنابراین می‌توانید تصویری دقیق از محیط اطراف خود انتخاب کنید و در صورت تمایل، نقاط راه را در بالای صفحه ترسیم کنید.

نقشه‌های TOPO نیز بهبود یافته‌اند، و به‌طور مهمی اکنون خطوط خطوط را نشان می‌دهند، به جای مناظر صاف و بدون ویژگی نقشه‌های موجود در حال حاضر.

همچنین اطلاعات جدیدی در مورد خطوط ایالتی، مرزهای زمین های عمومی و نقشه های رستر وجود دارد که مسیرهای پیاده روی، مناطق کمپینگ، نقاط آبی و موارد دیگر را نشان می دهد.

اساساً، این سطح نقشه برداری است که ماجراجویان واقعی در فضای باز واقعاً به آن نیاز دارند.

ما از نقشه برداری TOPO انتقاد کرده ایم که به اندازه ای که انتظار داشتیم مفید نیست و کنترل آن بر روی خود ساعت دشوار است.

به نظر می‌رسد این نقشه‌های بهبودیافته مشکلات مربوط به اطلاعات و جزئیات را برطرف کرده‌اند، و معرفی AMOLED‌های لمسی در این محدوده – همانطور که در Forerunner 955 و Epix دیده‌ایم – شروع به رفع مشکلات قابلیت استفاده نیز کرده است.

به نظر می رسد که گارمین به آرامی محدوده خود را برای نقشه برداری و در فضای باز بهتر می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید