اخبار

کدهای لو رفته گوگل پیکسل واچ 2 به طراحی بسیار آشنا اشاره دارند

جنبه های کشف نشده در به‌روزرسانی بتا نشان می‌دهد که Google تغییر زیادی نخواهد کرد

نام‌های رمز و جنبه های تبلیغاتی فاش شده، اطلاعات بالقوه کلیدی را در مورد طراحی و نسخه‌های Google Pixel Watch 2 آینده ارائه کرده‌اند.

افراد تیزبینی در 9to5 گوگل که در آخرین نسخه بتای برنامه جستجوی گوگل کشف شد، دریافتند که Pixel Watch 2 آینده با نام رمز “Eos” در حال توسعه است و دیگری به نام “Aurora” در حال توسعه است.

و در حالی که این می‌تواند به دو نسخه مجزای پیکسل واچ 2 اشاره کند – مشابه آنچه در سری ساعت‌های گلکسی واچ 6 سامسونگ انتظار داریم – یا شاید حتی دو اندازه متفاوت قاب، اما ممکن است این اسم‌ها در واقع نشان‌دهنده نسخه‌های مختلف تلفن همراه آینده باشند. ساعت هوشمند.

همانطور که توسط 9to5Google اشاره شده است، این دو اسم رمز به ترتیب به الهه های سپیده دم در اساطیر یونانی و رومی اشاره دارند، که نشان می دهد آنها کاملاً متفاوت نیستند.

به هر حال، این الگویی است که از همان چیزی پیروی می کند که در ساعت اولیه گوگل پیکسل دیدیم، با نام رمز «روهان» آن که به «R11» و «R11btwifi» نیز گفته می شود.

جنبه های الحاقی، که در بالا نشان داده شده‌اند، همچنین بخشی از آنچه در این بتا جستجوی Google کشف شد، به طور بالقوه به ما بینشی از ماهیت مشابه طراحی مدل نسل دوم می‌دهد.

و دو توضیح ممکن در اینجا وجود دارد، با توجه به اینکه اینها همان مواردی هستند که برای پیکسل واچ نسل اول استفاده می شوند.

یا این انیمیشن ها هنوز قرار است توسط گوگل به روز شوند تا تغییرات نسل جدید را منعکس کنند یا طراحی خود آنقدر شبیه مدل سال گذشته است که نیازی به به روز رسانی آنها نیست.

با توجه به کمیاب بودن نشت Pixel Watch 2، حدس زدن دقیق در این مرحله دشوار است، اما انتظار می‌رود که تصویر از هم‌اکنون تا تاریخ معرفی ماه اکتبر واضح‌تر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید