اخبار

Google Pixel Watch اکنون زمان را به شما نشان می دهد حتی زمانی که باتری آن تمام شده است

آلارم‌های دیرهنگام نیز در هفته‌های آینده برطرف می‌شوند.

Google Pixel Watch اکنون زمان را حتی پس از تمام شدن باتری به شما نشان می دهد، با این که ساعت هوشمند تعدادی بهبود را به عنوان بخشی از یک به روز رسانی نرم افزاری قابل توجه دریافت می کند.

به‌روزرسانی «مارس 2023» برای ساعت Wear OS پس از چند هفته شروع و تأخیر نادرست اکنون رسماً برای همه کاربران عرضه می‌شود و حداقل روی کاغذ، به نظر می‌رسد که بسیار سنگین است.

یکی از بزرگترین پیشرفت ها، همانطور که می گوییم، امکان مشاهده زمان حتی پس از اتمام باتری پیکسل واچ است.

و با توجه به اینکه دستگاه خیلی سریع آب می‌خورد، به نظر می‌رسد که ثابت می‌کند یک ویژگی بسیار مفید است – البته، یکی از ویژگی‌هایی که اپل واچ برای سال‌ها ارائه کرده است.

با این حال، جزئیات در پست وبلاگ گوگل که به‌روزرسانی را نشان می‌دهد کمی کمیاب است، بنابراین مشخص نیست که مدت زمان 0% چقدر خواهد بود.

حداقل می دانیم که با یک نشانگر قرمز کم باتری نیز ظاهر می شود و تنها پس از فشار دادن تاج ظاهر می شود.

 

در میان تغییرات پنهان، تأیید شکایات اخیر در مورد زنگ‌های دیرهنگام نیز وجود داشت که در چند هفته آینده اصلاحاتی به اپلیکیشن ساعت ارائه می‌شود.

گوگل همچنین توصیه می‌کند که کاربران به‌روزرسانی‌های خودکار را فعال کنند (فروشگاه Play > تنظیمات) تا بتوانند این اصلاح را بدون نیاز به بررسی دستی در دسترس بودن آن دریافت کنند.

در جای دیگر، Fall Detection که در زمان راه‌اندازی وعده داده شده بود، پس از اینکه ویژگی ایمنی به‌طور پراکنده در چند ماه گذشته ظاهر شد، اکنون سرانجام بر روی دستگاه‌ها در سراسر جهان فرود می‌آید، در حالی که پیشرفت‌های دسترسی که در فوریه آغاز شد، اکنون باید در دسترس همه باشد.

مانند همیشه، هیچ جدول زمانی مشخصی برای زمانی که کاربران باید شروع به دیدن آخرین به‌روزرسانی روی ساعت خود کنند، وجود ندارد، اگرچه انتظار داریم که از الگوی معمول عرضه برای همه کاربران طی چند هفته آینده پیروی کند.

برای کسانی که می خواهند بررسی کنند، به اطلاعات نرم افزار در تنظیمات ساعت مراجعه کرده و آخرین شماره ساخت RWDA.230114.008.R1 را جستجو کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید