اخبار

Google به تازگی این ویژگی‌های بسیار مفید Wear OS 3 را ارائه کرده است

حالت‌های رنگ و صدای جدید به پلتفرم ساعت هوشمند می‌آیند.

گوگل چند ارتقای مفید را برای کاربران Wear OS 3 که به برخی ویژگی‌های دسترسی نیاز دارند، اعلام کرده است.

به‌عنوان بخشی از ویژگی‌های بهار این شرکت، پلتفرم ساعت هوشمند چند به‌روزرسانی منظم را جمع‌آوری کرده است که رنگ صفحه نمایش و حالت‌های صدا گزینه‌های بیشتری دارند.

به عنوان مثال، یک حالت تک صوتی جدید، به کاربران کمک می کند تا انتخابی داشته باشند که صدای استریو را به منظور محدود کردن عدم جهت گیری، خاموش کنند، در حالی که حالت های تصحیح رنگ و مقیاس خاکستری در تنظیمات صفحه نمایش ساعت قرار می گیرند.

حداقل در Google Pixel Watch، دومی به گزینه‌های بزرگ‌نمایی متن، دریافت TalkBack یا روشن کردن متن بی‌درنگ (RTT) می‌پیوندد.

به عنوان بخشی از به‌روزرسانی گسترده‌تر Google Keep، این شرکت همچنین در پست وبلاگ فوریه خود فاش کرده است که یک جفت پیچیدگی ظاهری ساعت جدید Wear OS 3 را ارائه می‌کند.

همانند Google Keep Tile، این به کاربران اجازه می‌دهد تا فوراً به ایجاد یادداشت یا فهرست کارهای خود بپردازند، با یک ضربه از صفحه ساعت به‌طور خودکار ورودی صوتی را باز می‌کند.

این همان عملکرد اولیه ای است که از طریق Tile ارائه شده بود، اگرچه اکنون برای دسترسی به آن نیازی به کشیدن انگشت نخواهید داشت.

هیچ بازه زمانی خاصی برای زمان عرضه این ویژگی‌های جدید در ساعت‌های هوشمند اندرویدی وجود ندارد، اگرچه گوگل اعلام کرده است که به زودی عرضه خواهد شد.

و در حالی که، در واقع، تنها نشان دهنده دسته کوچکی از ارتقاء است، این نشان دهنده بخشی از تلاش هماهنگ تر گوگل برای حفظ پلتفرم است.

با توجه به اینکه Pixel Watch Fall Detection ظاهراً برای عرضه کامل آماده می‌شود، انتظار بیشتری در هفته‌های آینده داشته باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید