اخبار

هواوی ردیابی قند خون را به عنوان بخشی از Huawei Watch 4 منتشر خواهد کرد

 

پیشی گرفتن هواوی از اپل در نوآوری بزرگ پوشیدنی

هواوی ردیابی قند خون را به عنوان بخشی از Huawei Watch 4 منتشر خواهد کرد.

این ویژگی فعلاً فقط در چین آزمایشی خواهد بود و برای کاربرانی که مایل به استفاده از این ویژگی هستند یک گزینه انتخابی است.

Huawei Watch 4 قبلاً در اروپا معرفی شده است و قرار است در تاریخ 18 می در چین رونمایی شود.

اما این نشان می دهد که غول ساعت های هوشمند چینی ممکن است در رقابت برای تجزیه و تحلیل قند خون از رقبای بزرگی مانند اپل جلوتر باشد.

ویژگی هیپوگلیسمی در پست Weibo توسط مدیر عامل هواوی یو چنگدونگ فاش شد.

هوآوی از زمان ورود به حوزه سلامت ورزشی در سال 2013 به نوآوری و همکاری با موسسات پزشکی معتبر در دهه گذشته ادامه داده است. و پیشرفت جدیدی در زمینه سلامت قند خون داشته است.

او نوشت: ساعت‌های هواوی اولین شرکتی خواهد بود که از تحقیقات ارزیابی خطر قند خون بالا پشتیبانی می‌کند، همه اجازه می‌دهند به پروژه تحقیقاتی بپیوندند و پس از استفاده از ساعت برای مدتی، ساعت از قند خون بالا مطلع می‌شود.

تصویری از این ویژگی نیز منتشر شد. زیر را ببینید.

این ویژگی در ارتباط با یک موسسه پزشکی نامشخص چینی راه اندازی شده است.

این ساعت HRV و سایر داده‌های ضربان قلب را مطالعه می‌کند و در صورت وجود خطر افزایش قند خون به کاربر هشدار می‌دهد.

از اسکرین شات های این ویژگی، به نظر نمی رسد که برای جایگزینی یا تقلید از یک مانیتور قند مداوم درجه پزشکی طراحی شده باشد. این برای نشان دادن مقادیر دقیق قند خون طراحی نشده است، اما در عوض به کاربران توصیه می‌کند زمانی که قند خون آنها خیلی بالا است.

در حالی که این برای دیابتی ها مفید نیست، می تواند توسط افراد پیش دیابتی که بدون تغییر عادات غذایی خود در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند، استفاده شود.

تصور می شود که پیش دیابت از هر 3 بزرگسال آمریکایی 1 نفر را تحت تاثیر قرار می دهد و یک مشکل بزرگ سلامت جهانی است.

در حالی که ما یک مسابقه بزرگ برای ردیابی غیرتهاجمی گلوکز را دیده‌ایم، به نظر می‌رسد ویژگی‌هایی مانند این بهترین شانس را برای ایجاد تفاوت دارد.

در مصاحبه ای که با Steven LeBoeuf، مدیر عامل Valencell داشتیم، گفت که ردیاب های گلوکز که به روند قند خون اشاره می کنند در میان مدت قابل دستیابی هستند.

“من فکر می کنم این یک مورد استفاده عالی است. قطعاً می توان به مردم دسته بندی هایی را ارائه داد که گلوکز آنها کجاست. آیا خیلی زیاد است؟ آیا خیلی کم است؟ و این با یک رویکرد غیر تهاجمی قابل اجرا است – و من اینگونه تصور می کنم. کار خواهد کرد،” او گفت.

هوآوی همچنین سابقه خوبی در جابجایی ویژگی های بهداشتی به خارج از چین دارد. این گواهینامه برای فناوری ECG خود که در اروپا امضا شده است، دریافت کرده است که بر روی Huawei Watch GT3 Pro و Watch Ultimate قرار گرفته است. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این امر بتواند به سواحل اروپا برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید