اخبار

گارمین می تواند به معرفی بزرگترین ساعت هوشمند خود نزدیک شود

پرونده FCC کشف نشده می تواند مربوط به یک مدل جدید Garmin Instinct باشد.

یک نشت جدید خبر از عرضه قریب الوقوع ساعت جدید گارمین می دهد – ساعتی با اندازه بدنه بزرگتر از آنچه تاکنون از این شرکت دیده ایم.

پرونده کشف نشده FCC مربوط به یک ساعت هوشمند جدید با برچسب “A04600” است که با همان نام در پایگاه داده آژانس دولتی سنگاپور نیز ظاهر می شود.

مشخصات در این مرحله کمی واضح است، اما در داخل برنامه جزئیاتی وجود دارد که می تواند به اندازه قاب ساعت مربوط باشد. و اگر دقیق باشد، به نظر می رسد که دستگاه ‘A04600’ می تواند دارای یک قاب بزرگ 57 میلی متری باشد.

برای مرجع، این بسیار بزرگتر از چیزی است که معمولاً در گارمین مشاهده می کنیم – حتی Fenix ​​7X و Fenix ​​6X فقط یک قاب 51 میلی متری ارائه می دهند و در اکثر مچ ها به طور مثبت بزرگ هستند.

با این حال، احتمالاً این غول اسرارآمیز از خطی کاملاً متفاوت با Fenix ​​است. ما فکر می کنیم حدس بهتر این است که این نسخه بزرگتر از 45 میلی متری Garmin Instinct 2 Solar – به طور بالقوه یک Instinct 2X Solar – است، به خصوص با توجه به اینکه اکنون حدود یک سال از عرضه آن می گذرد.

با همه اینها، ما از تجربه در طول سال ها می دانیم که ابعاد ذکر شده در پرونده های FCC همیشه قابل اعتماد نیستند.

با توجه به جزئیات پرونده، ما هنوز فکر می‌کنیم که این احتمال وجود دارد که دستگاه جدید بزرگ‌تر از حدود 50 میلی‌متر باشد، اما 57 میلی‌متر نیز کمی دستیابی به نظر می‌رسد.

یک پرونده FCC که ظاهر می شود معمولاً نشان دهنده یک اعلامیه رسمی است و تاریخ انتشار نزدیک است، بنابراین انتظار می رود که جزئیات کامل در چند ماه آینده ظاهر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید