اخبار

تصاویر لو رفته اولین نگاه به Samsung Galaxy Watch 6 Classic را به ما می دهد

قاب چرخان فیزیکی برای بازگشت به عنوان مدل Pro تنظیم شده است

چندین تصویر فاش شده اولین نگاه قابل اعتماد ما را به گلکسی واچ 6 سامسونگ ارائه کرده است، در حالی که مدل کلاسیک قرار است دوباره به سری ساعت های هوشمند به نفع نسخه حرفه ای معرفی شود.

علیرغم افشای اطلاعات فراوان در مورد طراحی گلکسی واچ 6 استوک، در مورد مدل گران‌تر آن بسیار اندک پیشنهاد شده است – و تاکنون هیچ تصویر فاش نشده‌ای ندیده‌ایم.

همه اینها با مطالب فاش شده از MySmartPrice و افشاگر قابل اعتماد @OnLeaks تغییر کرده است، به نظر می رسد Galaxy Watch 6 Classic دارای یک قاب چرخان فیزیکی است و طراحی بسیار مشابهی با Galaxy Watch 4 Classic ارائه می دهد.

سامسونگ در سال 2022 مدل کلاسیک را نادیده گرفت و در عوض گلکسی واچ 5 پرو را عرضه کرد، اما تصاویر زیر به نظر می‌رسد که بازگشت دوباره آن را تایید می‌کند.

همچنین می‌تواند زودتر از آنچه در سال‌های گذشته دیده‌ایم، راه‌اندازی شود، با گزارش اخیری که نشان می‌دهد رویداد بعدی Samsung Unpacked در پایان جولای و نه اواسط آگوست برگزار می‌شود.

همانطور که انتظار دارید، گلکسی واچ 6 کلاسیک نیز در مراسم رونمایی به گلکسی واچ 6 معمولی ملحق خواهد شد، اگرچه ما همچنان منتظر رندرهای مشابه هستیم تا تغییرات قابل توجه طراحی را برجسته کنیم.

با توجه به شباهت‌هایی که بین نسخه‌های استوک گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 وجود دارد، انتظار داریم کمی تازه‌سازی از سوی این شرکت انجام شود، اما زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.

در حال حاضر، حداقل، توجه به نسخه کلاسیک – و بازگشت قاب چرخان فیزیکی نکته ی قابل توجه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید