اخبار

معاون بهداشت اپل به نظارت بر قند خون برای اپل واچ اشاره می کند

معاون بهداشت اپل درباره آینده اپل واچ صحبت کرده است و حتی اشاره ای کوچک به کار بر روی ردیابی سلامت پیشرفته مانند نظارت بر قند خون ارائه کرده است.

مدیر اپل هنگام بحث در مورد ویژگی‌های آینده کارت‌های خود را نزدیک به سینه خود بازی می‌کرد، اما وقتی از اپل در مورد امکان آوردن سنسورهای قند خون به ساعت هوشمند پرسیده شد، آنها گفتند که این بخش‌ها واقعاً مهم هستند، اما به دانش زیادی نیاز دارند.”

این اظهار نظر در پی گزارش اخیر مارک گورمن از بلومبرگ است که نشان می‌دهد اپل به نقطه عطفی در کار خود برای ارائه یک مانیتور غیرتهاجمی قند خون رسیده است. ظاهراً این حوزه ای است که شرکت برای بیش از یک دهه در حال کاوش است، با گام های اخیر اطمینان حاصل می کند که اکنون یک اثبات مفهومی قابل اجرا دارد.

هنوز اعتقاد بر این است که چنین سنسوری که با تابش نور از طریق پوست به منظور تعیین سطح گلوکز در خون کار می کند، هنوز سال ها تا حضور در اپل واچ فاصله دارد، و به نظر می رسد نظر Desai این موضوع را تایید می کند.

پس از اظهارات تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل مبنی بر اینکه بزرگترین سهم اپل در بخش سلامت خواهد بود، دسای همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت بر روی لیزر متمرکز است تا اطمینان حاصل کند که به کارهایی که قبلا انجام داده است ادامه می دهد.

آنها گفتند: “ما در حال سرمایه گذاری در تحقیقات هستیم و با جامعه پزشکی همکاری می کنیم، که همه این سیگنال های فناوری جدید را دریافت می کند و واقعاً به ما کمک می کند تا سلامت شما را زودتر و زودتر درک کنیم.”

و جالب اینجاست که وقتی از دسای در مورد سنسورهای سلامت پیشرفته‌تری سؤال شد، دسای همچنین اشاره کرد که دستگاهی مانند Apple Watch SE احتمالاً در آینده دارای سنسورهای بیشتری خواهد بود.

ما هنوز در روزهای اولیه هستیم، و بنابراین امید این است که با گذشت زمان بیشتر بیاموزیم و ویژگی‌های بیشتری را در دسترس قرار دهیم، و همچنین فناوری را برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم.»

آنها ادامه دادند: «ما زمان زیادی را صرف تلاش برای تنوع بخشیدن به مجموعه دستگاه‌های خود کرده‌ایم، جایی که دستگاه‌های SE را ارائه می‌کنیم که در دسترس‌تر هستند، و این چیزی است که ما به آن توجه زیادی می‌کنیم».

در مصاحبه کامل با رسانه هندی Businessline، Desai همچنین به نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی در مراقبت‌های بهداشتی متمرکز بر مصرف‌کننده – و حتی اختلافات اخیر و مداوم اپل با استارت‌آپ AliveCor اشاره می‌کند.

در مجموع اگرچه هیچ چیز پیشگامانه ای در مصاحبه ذکر نشده است، اما حداقل بر جاه طلبی های اپل در زمینه سلامت و رفاه تأکید می کند – چیزی که اپل واچ مطمئنا در هسته اصلی آن قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید