اخبار

آیا این متا واچ است؟ نسخه جدید اولین ساعت هوشمند متا فاش شد

meta watch

افشاکننده توییتر Kuba Wojciechowski عکس‌ها و اطلاعاتی درباره جدیدترین نمونه اولیه متا واچ به اشتراک گذاشته است.

 

افشاگری‌ها حاکی از آن است که متا در حال بررسی پیوستن به بازار شلوغ و رقابتی ساعت‌های هوشمند است. هیچ اطلاعات خاصی در مورد زمان یا زمانی که یک ساعت هوشمند با برند متا عرضه خواهد شد وجود ندارد، اما با این وجود، شنیدن در مورد ورود متا به بازاری که اپل تحت سلطه آن است فقط برای تغییر اوضاع هیجان انگیز است.

متا که قبلاً با نام فیس بوک شناخته می شد، هنوز واقعاً نشان خود را در فضای پوشیدنی ها نشان نداده است. با این حال، گزارش‌هایی وجود دارد که ممکن است این شرکت در حال آماده‌سازی برای عرضه اولین ساعت هوشمند خود با نام متا واچ باشد که برای رقابت با اپل واچ طراحی شده است، به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت. شایعات در مورد این ساعت هوشمند از مدت ها پیش وجود داشت، اما گزارش شده بود که پروژه در مقطعی لغو شد. آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهند که این ساعت هوشمند دوباره در حال توسعه است.

افشاکننده توییتر Kuba Wojciechowski عکس‌ها و اطلاعاتی درباره جدیدترین نمونه اولیه متا واچ به اشتراک گذاشته است. این شبیه به خبر قبلی است که به بیرون درز کرد، با همان رنگ سیستم عامل Wear مبتنی بر اندروید و اجرا بر روی پلت فرم سخت افزاری کوالکام. طبق گزارش‌های مختلف، انتظار می‌رود ساعت هوشمند متا دارای دو دوربین و یک فرم فاکتور جداشدنی باشد، بنابراین می‌توان از آن برای سایر دستگاه‌های مرتبط با Metaverse استفاده کرد. راستش را بخواهید، اطلاعات مربوط به ساعت هوشمند تاکنون مبهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید