اخبار

مابووی TicWatch Pro 5 را در تصاویر جدید به نمایش می گذارد – و به تاریخ اعلام اشاره می کند

 

Mobvoi ورود TicWatch Pro 5 را در کمپین جدیدی آغاز کرده است که ساعت هوشمند آینده را به طور کامل به نمایش می‌گذارد و تاریخ احتمالی معرفی نیز به طور بالقوه اشاره شده است.

به عنوان بخشی از کمپین جدید «HighfivePro5» این شرکت در اینستاگرام و توییتر، که در زیر نشان داده شده است، تصاویر کامل ساعت هوشمند در مکان‌های مختلف در سراسر جهان قرار می‌گیرند.

هر کدام چیز متفاوتی را در مورد طراحی ساعت Wear OS نشان می‌دهند، اگرچه این تنها چیزی است که ما قبلاً از نشت لیست اخیر آمازون Pro 5 می‌دانستیم، در میان سایر موارد.

قابل توجه ترین تفاوت بین Pro 5 و مدل های نسل فعلی – TicWatch Pro 3 و TicWatch Pro 3 Ultra – دکمه پاور جدید و چیدمان دکمه بالایی است.

در مدل‌های موجود، این ساعت در ساعت 2 و 5 قرار دارد، اگرچه Pro 5 یک تاج جدید برجسته را در ساعت 3 قرار می‌دهد و دکمه کناری را دقیقاً در بالا حرکت می‌دهد.

جالب اینجاست که Mobvoi همچنین یک TicWatch Pro 5 رایگان را به عنوان بخشی از تبلیغات اهدا می کند، با تاریخ پایانی برای مشارکت افراد در 23 می.

این می تواند نشان دهد که تاریخ اعلام مطابق با پایان مسابقه “HighfivePro5” خواهد بود، یا، البته، ممکن است قبل یا بعد از آن برگزار شود. با توجه به آنچه ما از نشت اطلاعات می دانیم، یک راه اندازی رسمی ممکن است هر روز اتفاق بیفتد.

ما باید به زودی همه جزئیات را داشته باشیم – از جمله، امیدواریم، زمانی که Pro 5 به Wear OS 4 که به تازگی معرفی شده است به روز شود – بنابراین منتظر اخبار رسمی Mobvoi باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید