اخبار

به‌روزرسانی Mobvoi’s Wear OS 3 ممکن است تا اواخر سال جاری منتشر نشود

انتظار برای به‌روزرسانی Mobvoi Wear OS 3 ادامه دارد و این شرکت اکنون اعلام کرده است که عرضه آن تا سه ماهه سوم سال 2023 انجام نخواهد شد.

پس از ماه‌ها سکوت در رابطه با ارتقا، یکی از نمایندگان خدمات مشتریان Mobvoi در یک گروه مرتبط فیس‌بوک خاطرنشان کرد که TicWatch Pro 3 Ultra و TicWatch E3 در صف به‌روزرسانی بین آغاز جولای تا پایان سپتامبر هستند.

جالب اینجاست که فقط به این دو ساعت هوشمند در به‌روزرسانی مشتری اشاره شده است که نشان می‌دهد TicWatch Pro 3 استاندارد ممکن است به کلی کنار گذاشته شود.

اطلاعات جدید همچنین پس از تطبیق تمامی سازندگان رقیب Mobvoi با Wear OS 3 به دست می‌آید. پس از اینکه سامسونگ این نرم‌افزار را در سال 2021 معرفی کرد، فسیل و گروهی از برندهای مد آن، این به‌روزرسانی را در اواخر سال 2022 برای دستگاه‌های جدید و قدیمی ارائه کردند.

Mobvoi باید تقریباً در همان زمان دستگاه‌های خود را به‌روزرسانی می‌کرد – همانطور که در سال 2021 به طور انحصاری به Wareable پیشنهاد کرد.

با این حال، حداقل بر اساس پیام ارسال شده توسط نماینده Mobvoi، این شرکت در عوض بر روی پروژه های دیگر تمرکز کرده است.

در این پیام آمده است: “طبق اطلاعاتی که متخصص محصولات ما مستقیماً از سازنده Mobvoi دریافت کرد، سازنده تصمیم گرفت اولویت را به پروژه های دیگر اختصاص دهد. اطلاعات فعلی این است که به روز رسانی برای سه ماهه سوم سال جاری برنامه ریزی شده است.”

این به احتمال زیاد به عرضه احتمالی TicWatch Pro 5 مربوط می شود – ساعت هوشمندی که برای اولین بار تابستان گذشته در راه اندازی چیپست Snapdragon W5+ کوالکام به نمایش درآمد، در یک رندر در ژانویه به بیرون درز کرد و اخیراً پرونده FCC آن احتمالاً فاش شده است.

ما گمان می کنیم که به روز رسانی Wear OS 3 ممکن است در نهایت در کنار معرفی رسمی این ساعت هوشمند جدید قرار گیرد، اما با توجه به آنچه تاکنون از Mobvoi دیده ایم، پیش بینی جدول زمانی نسبتاً بیهوده به نظر می رسد.

با این حال، با ما همراه باشید، زیرا به محض دریافت اطلاعات بیشتر، آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید