اخبار

ساعت گلف جدید گارمین در حال آماده شدن برای عرضه است – نکات بایگانی در مورد سه دستگاه GPS جدید

آیا مجموعه Approach می تواند مدل بعدی باشد که AMOLED را دریافت می کند؟

به نظر می رسد گارمین در حال آماده سازی حداقل یک ساعت جی پی اس گلف جدید برای ورود است، با یک پایگاه داده که سه محصول جدید را کشف می کند که به زودی به خط Approach می پیوندند.

همانطور که در پایگاه داده سیستم صدور مجوز مخابراتی (TLS) دولت سنگاپور یافت شد، گارمین چیزی را که به طور بالقوه می تواند جانشین Approach S62 باشد را با دو دستگاه «Golf GPS Smartwatch» ثبت کرده است.

به نظر می رسد دیگری یک دستگاه گلف دستی باشد که می تواند جایگزینی برای مانیتور پرتاب قابل حمل و دستگاه GPS شرکت، Approach G80 باشد. همچنین می‌تواند یک فاصله‌یاب نسل بعدی باشد، اگرچه با توجه به اینکه Approach Z82 نسبتاً جدید است، این احتمال کمتر است.

 

بایگانی‌های پایگاه داده، همانطور که انتظار دارید، چیز زیادی را از بین نمی‌برند، اگرچه شماره مدل نشان می‌دهد که دو ساعت گلف ثبت‌شده بسیار مشابه هستند. یکی دارای شماره مدل A04431 و دیگری A04432 است.

 

این می تواند به این معنی باشد که گارمین در حال آماده سازی همان ساعت گلف Approach جدید در دو اندازه یا شاید یکی با عملکرد اضافی یا ویژگی های طراحی کمی متفاوت است.

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد هر دو مدل ساعت از Wi-Fi پشتیبانی می‌کنند – چیزی که در حال حاضر در ساعت‌های GPS گلف گارمین وجود ندارد. در همین حال، اتصال بلوتوث و ANT+ نیز شامل خواهد شد.

 

بدون ارائه اطلاعات بیشتر، به نظر می رسد که باید منتظر رونمایی رسمی باشیم تا ببینیم گارمین دقیقا چه چیزی در آستین خود دارد.

 

آیا تعمیرات اساسی AMOLED گارمین ادامه خواهد داشت؟

در بررسی اخیر Garmin Forerunner 965، پیشنهاد دادیم که ساعت رانر به لطف صفحه نمایش AMOLED و طراحی نور، اکنون بهترین ساعت گارمین برای بازی گلف است.

 

اگرچه گارمین می‌تواند با یک ساعت گلف جدید Approach 2023 آن را تغییر دهد. ارتقاء AMOLED برای سری ساعت‌هایی که آخرین بار در سال 2021 به‌روزرسانی شدند، بسیار منطقی است، و ما واقعاً فکر می‌کنیم که صفحه نمایش پر جنب و جوش‌تر در طول راندها تفاوت ایجاد می‌کند.

 

نمی توان گفت دقیقا چه زمانی گارمین این دستگاه های مرموز را معرفی می کند، اگرچه این واقعیت که آنها در پایگاه داده TLS ظاهر شده اند نشان می دهد که راه اندازی آنها قریب الوقوع است.

دیدگاهتان را بنویسید