اخبار

ویژگی‌های جدید Pixel Watch کاهش می‌یابد – با افزایش سرعت Wear OS

 

گوگل از کاهش ویژگی‌های جدید خود در ماه ژوئن در مجموعه محصولات خود خبر داد و افزوده‌های جالبی را به ساعت پیکسل اضافه کرد.

اول از همه، این شرکت ادغام های جدید و نزدیک تر را با Spotify اضافه کرده است.

کاشی‌ها و میان‌برهای چهره جدید را از برنامه Spotify for Wear OS راه‌اندازی کرده است تا کاربران را قادر سازد مستقیماً به پادکست‌ها یا لیست‌های پخش مورد علاقه – یا آنچه در چرخش آن‌ها هستند بپرند.

این شرکت همچنین کارت های SmarTrip و Clipper را برای Google Wallet گسترش داده است، بنابراین کاربران می توانند از خدمات حمل و نقل واشنگتن دی سی و منطقه خلیج استفاده کنند.

و Google Keep اکنون موردهای جدیدی دارد تا بتوانید یادداشت‌های تکی مانند فهرست خرید را پین کنید و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود را از ساعت آسان‌تر می‌کند.

 

شرکت Tiles را دو برابر کرده است که اطلاعات مفیدی را مستقیماً از صفحه ساعت ارائه می دهد. و به نظر می رسد که این استراتژی ممکن است تحسین اپل را برانگیخته باشد، و شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه watchOS 10 با تمرکز بیشتر روی اطلاعات قابل مشاهده، تغییرات اساسی را شاهد خواهد بود.

این به‌روزرسانی‌های کوچک اما منظم همچنین نشان می‌دهد که Google متعهد است که بعد از سال‌ها رکود، جنبه‌های Wear OS را بهبود بخشد.

اخیراً گزارش دادیم که گوگل به دنبال یک پیشرفت فنی بزرگ در پیکسل واچ 2 است و به آخرین پردازنده Qualcomm Snapdragon W5+ می رود – که بسیاری از مشکلات مربوط به عمر باتری را برطرف می کند.

و همچنین پتانسیل قابل توجهی را در TicWatch Pro 5 که به تازگی با Wear OS 3 منتشر شده است، دیده ایم.

این، همراه با سیستم‌عامل Wear OS 4 که انتظار می‌رود اواخر امسال بیاید، اکوسیستمی را ایجاد می‌کند که در نهایت احساس می‌کند در حال حرکت به جلو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید