اخبار

Oura اکنون می تواند به شما بگوید که آیا بدن شما شروع زودهنگام یا اواخر شب را ترجیح می دهد

حلقه‌ساز هوشمند کرونوتیپ‌ها، تنظیم ساعت بدنه و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

Oura به‌روزرسانی قابل‌توجهی را برای ردیابی خواب خود ارائه کرده است، به طوری که کاربران حلقه هوشمند آن اکنون می‌توانند به تجزیه و تحلیل chronotype و تخمین‌های تراز ساعت بدن دسترسی داشته باشند.

این نشان‌دهنده تغییر بزرگ دیگری در ردیابی خواب این شرکت است، پس از ورود بتای مرحله‌بندی خواب جدید در ماه سپتامبر، با آخرین افزوده‌ها که شباهت زیادی به نمایه‌های خواب Fitbit و Sleep Symbol Animals سامسونگ دارند.

مهم‌ترین آنها معرفی کرونوتایپ‌ها است – یا، برای من و شما، چیزی که ما معمولاً از آن به عنوان “صبح بودن” یا “یک جغد شب” یاد می‌کنیم.

به جای اینکه شما را وادار به حدس زدن شما کند، Oura اکنون در تلاش است تا از داده های موجود برای تعریف آن استفاده کند.

 

بر اساس نوسانات دمای بدن، زمان خواب و بیداری و فعالیت بدنی شما در یک دوره 90 روزه، Oura به شما اطلاع می‌دهد که آیا بدن شما صبح‌ها یا عصرها را ترجیح می‌دهد – و همچنین اینکه آیا این یک تمایل عمومی است یا اینکه اوایل یا دیروقت را ترجیح می‌دهید.

بنابراین، برای مثال، جغدهای شب تحت تعاریف کرونوتیپ اورا می‌توانند «نوع زود هنگام عصر»، «نوع عصرانه» یا «نوع اواخر عصر» باشند.

این با افزوده اصلی جدید دیگری که ذکر کردیم، تجزیه و تحلیل ساعت بدن، جفت می شود.

با استفاده از کرونوتایپ خود به عنوان نقطه مرجع برای پنجره خواب ایده آل خود، برنامه Oura همچنین به شما می گوید که چگونه روند فعلی خواب شما با این مورد هماهنگ است.

این شرکت همچنین نشان می‌دهد که به‌روزرسانی دیگری برای گسترش بیشتر این به‌روزرسانی در دست انتشار است – برنامه‌ای که زمان خاصی را برای توصیه به تمرکز، فعالیت و استراحت به صفر می‌رساند.

این نیز همه چیز نیست، با افزودن کوچکی که بخش‌های خواب، فعالیت و آمادگی برنامه را نیز برجسته می‌کند.

اکنون، به جای داشتن نشانگرهای آبی (بهینه) یا قرمز (توجه کنید) در برنامه، Oura یک نشانگر زرد اضافه می‌کند تا نشانگر «عادلانه» باشد. همانطور که در بالا نشان داده شده است، قبلاً شروع به دیدن این در داده های خود کرده ایم.

و، به طور خاص مربوط به بخش خواب، Oura اکنون همچنین امتیازات خواب را برای محدوده های وسیع تری از خواب ثبت می کند – نه فقط محدوده های سنتی.

این شرکت می‌گوید: «خواب‌های نامنظم، کارگران شیفت، و خواب‌های چند فازی نیز اکنون می‌توانند درک جامعی از الگوهای خواب و نیازهای منحصربه‌فرد خود به دست آورند که منجر به رویکردی شخصی‌تر و مؤثرتر برای مدیریت خواب می‌شود».

در نهایت، یک معیار جدید آمادگی، “نظم خواب” به لیست پیوسته است. این به سادگی به شما نمره ای می دهد که در طول دو هفته گذشته چقدر خوابیده اید.

بنابراین، در مجموع، به نظر می‌رسد که این مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را در تجربه Oura نشان می‌دهد – و ما فکر می‌کنیم که تضمین می‌کند که یکی از بهترین ردیاب‌های خواب پوشیدنی موجود باقی بماند.

ما مشتاقانه منتظر این هستیم که ببینیم پس از جمع‌آوری خطوط پایه 90 روزه، ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل کرونوتایپ و تنظیم ساعت بدن چقدر قوی هستند، بنابراین برای یک تفکیک عمیق‌تر در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید