اخبار

Oura با پشتیبانی از CGM به سمت پایش گلوکز می رود

Oura به میزبانی از خدمات CGM مصرف کننده دلپذیر است و هدف آن اتصال نقاط بین ردیابی فعالیت و قند خون است.

این شرکت ادغام هایی را با ژانویه، Supersapiens و Veri اعلام کرده است – همه آنها از مانیتورهای مداوم قند (CGM) برای ردیابی پاسخ بدن شما به مواد غذایی خاص استفاده می کنند.

این بدان معناست که کاربران آن خدمات می توانند از حلقه هوشمند Oura برای افزایش داده های گلوکز خون از CGM استفاده کنند و زمینه بیشتری را فراهم کنند.

ورزش، فعالیت و خواب می‌توانند بر تغییرات قند خون تأثیر بگذارند، بنابراین داده‌های پوشیدنی می‌توانند نقش مهمی در درک داده‌های CGM داشته باشند.

و ما قبلاً با ژانویه صحبت کرده ایم که از هوش مصنوعی برای جایگزینی سخت افزار CGM استفاده می کند. داده‌های پوشیدنی به بخش مهمی از فرآیند ژانویه تبدیل می‌شوند – که به دانستن اینکه چقدر ورزش انجام داده‌اید برای تخمین واکنش بدنتان به غذاهای مختلف متکی است.

استفاده مصرف کنندگان از CGM ها در حال رشد است، با افرادی که به دنبال کسب بینش بیشتر در مورد سلامت متابولیک خود هستند، به دنبال کاهش وزن، افزایش عملکرد و فقط رفاه عمومی هستند.

این امر زمانی وارد جریان اصلی خواهد شد که شرکت‌های پوشیدنی، از جمله Oura، نظارت غیرتهاجمی گلوکز را به مچ دست و انگشتان دست می‌دهند.

اپل روی آن کار کرده است، و شاهدیم که تعداد زیادی از استارت آپ های دیگر آزمایش سخت افزار ردیابی گلوکز را تایید کردند.

تا آن زمان، CGM ها در حال برداشتن سستی هستند و به شرکت های پوشیدنی آموزش می دهند که چگونه می توانیم از داده های پوشیدنی اطلاعات به دست آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید