اخبار

پلوتن اپلیکیشنی را برای ساعت‌های Wear OS 3 راه‌اندازی کرد

پلوتن اپلیکیشن مورد انتظار خود را برای ساعت های هوشمند Wear OS 3 منتشر کرد. این برنامه اکنون برای همه ساعت‌های Wear OS 3 از جمله Google Pixel Watch، Samsung Galaxy Watch 5 و Fossil Gen 6 در دسترس است. برنامه Peloton برای Wear OS 3 به شما امکان می دهد ضربان قلب خود را در طول تمرینات Peloton پیگیری کنید.

برای استفاده از برنامه Peloton در ساعت Wear OS 3 خود، باید برنامه Peloton را در تلفن خود به روز کنید و سپس ساعت خود را با دوچرخه یا تردمیل Peloton خود جفت کنید.

پس از جفت شدن، می توانید برنامه Peloton را در ساعت خود باز کنید و تمرین را شروع کنید.

این برای دارندگان دوچرخه‌ها و تردمیل‌های Peloton و همچنین سیستم تمرین قدرتی و قایقرانی آن کار می‌کند.

نسخه watchOS بیش از یک سال پیش عرضه شد، بنابراین کاربران Wear OS باید منتظر بمانند.

اما این نشانه خوبی برای Wear OS است که اکوسیستم برنامه‌های آن در حال قوی‌تر شدن است و راه‌اندازی این برنامه جدید Peloton گواه آن است.

ایجاد یک اکوسیستم برنامه قوی تر، هدف اصلی بازنشانی بزرگ Wear OS گوگل بود. و افزودن حجم ساعت‌های هوشمند ارائه شده توسط شرکت‌هایی مانند سامسونگ و پیکسل واچ، به آن افزوده است.

ما به سادگی نمی توانیم ببینیم که Peloton چند سال پیش این برنامه را برای Wear OS ایجاد کرده است.

اما برای ساعت‌های هوشمند قدیمی‌تر Wear OS 2 در دسترس نخواهد بود. با این حال، هنوز هم تکه تکه شدن و سردرگمی پیرامون Wear OS و ساختارهای قدرت درون اکوسیستم را نشان می دهد. خبر راه اندازی اپلیکیشن Peloton توسط سامسونگ تبلیغ شد و اعلام کرد که به Galaxy Watch می آید.

اما از ذکر این نکته غافل شد که دیگر ساعت‌های Wear OS نیز بخشی از راه‌اندازی هستند که باعث سردرگمی اولیه شد.

سامسونگ دو سال است که روی سیستم عامل Wear OS راه اندازی کرده است و به نظر می رسید تا زمانی که Google Pixel Watch در سال 2022 راه اندازی شد، انحصاری در این پلتفرم داشت.

در حالی که Fossil و سایرین اکنون ساعت های خود را به Wear OS 6 به روز کرده اند، ما همچنان منتظر Mobvoi هستیم، که به تازگی گفته است که می تواند ساعت های خود را در سه ماهه سوم 2023 به روز کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید