اخبار

دارندگان Pixel Watch گزارش می دهند که برنامه ساعت زنگ دار آن همیشه نمی تواند زمان را تشخیص دهد

برخی از دارندگان ساعت‌های پیکسل گوگل گزارش می‌دهند که با مشکلی مواجه هستند که باعث می‌شود آلارم‌های برنامه ساعت در زمان نامناسبی فعال شوند.

در حالی که اکثر مردم می گویند که آلارم ها دیرتر از زمانی که باید زده می شوند، برخی نیز خاطرنشان می کنند که Google Pixel Watch نیز زودتر از آنچه که قرار بود به آنها هشدار داده است.

برای کسانی که امیدوارند راه حلی برای این مشکل بیابند، نگران کننده است، 9to5Google گزارش می دهد که به نظر می رسد این مشکل تصادفی است، بدون هماهنگی که افراد بتوانند از طریق آن تلاش کنند و بفهمند چه اتفاقی می افتد. این همچنین به این معنی است که ماهیت متناوب این مشکل تضمین می‌کند که دارندگان ساعت پیکسل نمی‌توانند هر بار که زنگ ساعت را تنظیم می‌کنند به برنامه ساعت اعتماد کنند.

همچنین گفته می شود که به نظر نمی رسد مشکل مربوط به نسخه نرم افزار خاصی باشد.

به طور حکایتی، Abner Li از 9to5Google خاطرنشان می کند که آنها مشکلات مشابهی را تجربه کرده اند. «بر اساس تجربه‌ام، با استفاده از نوعی Fitbit برای بیدار شدن (فقط لرزش، بدون صدا، و عدم استفاده از حالت زمان خواب) در 10 سال گذشته، از زمان راه‌اندازی دوبار هشدارهای Pixel Watch را داشتم. با هشت دقیقه بیشترین تاخیر هنگام بیدار شدن در صبح.”

از جنبه مثبت، صداهایی مانند آلارم‌ها همیشه در نقطه‌ای به صدا در می‌آیند، اما ندانستن زمانی که زنگ هشدار را تنظیم می‌کنید، تجربه را تا حدودی خراب می‌کند.

و این مایه شرمساری است، با توجه به این واقعیت که Pixel Watch ثابت می کند که یک پوشیدنی محبوب است. ما یک بررسی بسیار مثبت به آن دادیم و گفتیم که علیرغم باتری ضعیف، ساعت دارای “طراحی زیبا و بدون درز” است. ما همچنین از نمایشگر و لمسی و، بله، هشدارها نیز لذت بردیم.

اگر Google Pixel Watch شما نمی‌تواند زمانی که قرار است شما را کاملاً بیدار کند، تنها چیزی که می‌توانیم پیشنهاد کنیم این است که با Google تماس بگیرید و سپس امیدوار باشید که یک تعمیر نرم‌افزاری با هر چیزی که در وهله اول باعث ایجاد مشکل می‌شود، مقابله کند. زیرا ساعتی که نمی تواند زمان را تشخیص دهد اصلا ایده آل نیست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید