اخبار

Pixel Watch با صعود گوگل به جایگاه دوم در محصولات پوشیدنی محبوبیت خود را نشان می دهد

گوگل با کمک فروش Fitbit، سامسونگ را در سه ماهه چهارم 2022 برتری می دهد.

بینش های جدید تحلیلگران نشان می دهد که گوگل 880000 دستگاه پیکسل واچ را در سه ماهه چهارم 2022 روانه بازار کرده است و این شرکت را به جایگاه دوم در بازار ارتقا می دهد.

گزارش Canalys حاکی از آن است که اولین ساعت هوشمند در سه ماه اول عرضه، واحدهای خود را به اندازه کافی جابجا کرده است تا بتواند 8 درصد از کل سهم را به خود اختصاص دهد و از سامسونگ که به 5.9 درصد کاهش یافته است، پیشی بگیرد.

طبق این داده ها، اپل همچنین به عنوان رهبر پرشور بازار به روند خود ادامه داد و نزدیک به 28 درصد از کل محموله های پوشیدنی را به خود اختصاص داد. جایی که پیکسل واچ کمتر از 1 میلیون دستگاه فروخته شده بود، اپل در مدت مشابه 14 میلیون دستگاه جابه جا کرد.

به نظر می رسد که ارقام نیز بسیار دقیق هستند، زیرا برنامه مورد نیاز Google Pixel Watch اخیراً از 500000 دانلود گذشته است. این نشان می دهد که بیشتر در گردش فروخته شده است.

پس شاید پیکسل واچ محبوبیت قابل توجهی داشته باشد، اما توجه به این نکته مهم است که ارقام کلی پوشیدنی گوگل نیز با فروش Fitbit تقویت شده است.

در حالی که هیچ جزئیاتی در مورد اینکه کدام دستگاه های فیت بیت محبوب ترین بوده اند وجود ندارد، به نظر می رسد حدود 3 میلیون از محموله های گوگل را تشکیل می دهند.

اما از آنجایی که گوگل به تعدیل ساعت‌های هوشمند Fitbit ادامه می‌دهد – چه از طریق حذف ویژگی‌های انجمن یا حذف توانایی استفاده از برنامه‌های شخص ثالث – انتظار داریم که Pixel Watch فاصله نسل‌های آینده را کاهش دهد.

با این حال، اگر بخواهد این کار را انجام دهد، گوگل مشکلات زیادی برای حل کردن پیکسل واچ 2 دارد – از جمله عمر کم باتری موجود در مدل اولیه.

و این فقط در مورد بهبود دستگاه خود یا غلبه بر رقابت داخلی نیست، زیرا اپل واچ سری 9 و سامسونگ گلکسی واچ 6 احتمالاً از قبل عرضه می شوند و طیف وسیعی از پیشرفت های خود را ارائه می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید