اخبار

مدیر عامل Polar: اعتماد به داده های تناسب اندام پوشیدنی بسیار کم است

ساندر ورینگ انتقال به ECG را رد می کند.

به گفته مدیر عامل Polar، اعتماد به دقت داده های تناسب اندام پوشیدنی بسیار کم است.

Sander Wering در مصاحبه ای با Wareable صحبت کرد و به ما گفت که کمتر از نیمی از کاربران پوشیدنی به داده هایی که از ساعت های ورزشی خود دریافت می کنند اعتماد دارند.

او به Wareable گفت: “برای ما، این فرصت در این واقعیت نهفته است که تحقیقات نشان می دهد که تنها 42٪ از کاربران پوشیدنی به داده هایی که دریافت می کنند و راهنمایی هایی که دریافت می کنند اعتماد دارند.”

“من فکر می کنم خیلی کم است. دیگر نمی توانید 42 درصد به صحت کاری که انجام می دهید اعتماد داشته باشید.

ورینگ پس از اعلام اینکه این شرکت برای اولین بار الگوریتم های خود را به روی اشخاص ثالث باز می کند، با Wareable صحبت می کرد.

این شرکت همکاری خود را با Casio و G-Shock GBD-H2000 جدید که از ۲۵ الگوریتم قطبی استفاده می کند، اعلام کرد.

او گفت: “ما همیشه قویاً معتقد بوده‌ایم که نقش ما در صنعت ارائه راهنمایی با کیفیت بالا بر اساس داده‌های با کیفیت بالا است.”

ما از ورینگ پرسیدیم که کدام یک از شرکای الگوریتم های قطبی بیشتر علاقه مند به دسترسی هستند:

برای مثال، ویژگی‌های خواب بسیار مهم هستند. اما من همچنین می‌دانم که الگوریتم‌های موقعیت‌یابی، GPS و ضربان قلب بسیار مهم هستند.»

ورینگ همچنین فاش کرد که احساس می‌کرد دستگاه‌های ورزشی به سمت سلامتی متمایل شده‌اند.

او ادامه داد که راه‌اندازی ویژگی‌های ECG توسط Garmin بخشی از این تغییر است، اما گفت که هنوز روزهای اولیه برای این فناوری است – و برای افزودن آن به دستگاه‌های Polar عجله نخواهد کرد.

و به عنوان یک شرکت مصرف کننده دستگاه، در حال حاضر، ما ثبت نام پزشکی نداریم. ورینگ گفت: این چیزی نیست که ما به عنوان یک استراتژی با نام تجاری خود روی آن تمرکز کنیم.

ECG چیزی نیست که بتوانید از همان ابتدا به طور گسترده در مجموعه خود پیاده سازی کنید. بنابراین محدودیت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید و چگونه می‌توانید آن را با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و غیره. بنابراین در حال حاضر واقعاً در مرحله نوپایی است.»

اما ورینگ شراکت را راهی برای رساندن ویژگی‌های پزشکی مانند نوار قلب به دستگاه‌های Polar می‌داند:

او گفت: «ما فرصت بزرگی را در شراکت با شرکت‌های دیگر می‌بینیم تا از طریق پوشیدنی‌ها یا سرویس‌ها یا برنامه‌های اختصاصی‌تر که توسط خودمان ساخته نشده‌اند، به آن افراد دسترسی پیدا کنیم.»

Polar بخشی از برنامه شتاب دهنده ابزارهای پوشیدنی کوالکام است که AliveCor را نیز به عنوان عضو به حساب می آورد.

ورینگ فاش کرد که Polar می‌تواند به دستگاه‌های Wear OS بازگردد، بنابراین می‌تواند به شریکی مانند AliveCor برای رسیدگی به ویژگی‌هایی مانند ECG مراجعه کند.

صرف نظر از اینکه اوضاع چگونه پیش می‌رود، به نظر می‌رسد که Polar برای نقش بسیار فعال‌تری در ساخت ابزارهای پوشیدنی در آینده تنظیم شده است.

ورینگ گفت: “این یک مسیر هیجان انگیز برای ما است. بنابراین بله، ما انتظار داریم پرتاب های هیجان انگیز بیشتری رخ دهد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید