اخبار

Polar Ignite 3 به‌روزرسانی بزرگ و نسخه جدید تیتانیوم دریافت می‌کند

پولار Polar Ignite 3 Titanium را معرفی کرده است – و همراه با آن مجموعه بزرگی از ویژگی های جدید که به Ignite 3 استاندارد نیز می روند.

Polar Ignite 3 یکی از ساعت های ورزشی و دویدن پیشنهادی ما است. Ignite 3 Titanium دارای طراحی سخت‌تر، سبک‌تر و درجه یک‌تر است و با انتخاب تسمه‌های سیلیکونی یا چرمی عرضه می‌شود.

و این فقط به ظاهر نیست. Ignite 3 Titanium جدید شامل ردیابی دمای پوست و عملکردهای راهنمای تمرین در زمان واقعی است. دمای شما را در هنگام خواب اندازه گیری می کند و به روز رسانی های روزانه را در مقایسه با 28 روز گذشته ارائه می دهد که می تواند برای تشخیص علائم بیماری یا درک مراحل چرخه قاعدگی استفاده شود

ساندر ورینگ، مدیرعامل Polar Electro می‌گوید: “جدیدترین محصول اضافه شده به خانواده Ignite یک برش بالاتر از بقیه است. Polar Ignite 3 Titanium بر اساس طراحی برنده جوایز نسل قبلی خود ساخته شده است و با مواد فوق‌العاده یک قدم جلوتر می‌رود. و ویژگی‌های راهنمایی جدید که به کاربران این امکان را می‌دهد تا واقعاً ریتم خود را بیابند.”

و تغییرات دیگری نیز وجود دارد که در Ignite 3 استاندارد نیز اعمال می شود:

ردیابی SleepWise، ویژگی که در ابتدا با راه اندازی Polar Ignite 3 معرفی شد، اکنون در داشبورد دستگاه موجود است که داده های بازیابی را در جلو و مرکز قرار می دهد.

و یک راهنمای کار-استراحت جدید وجود دارد که الگوهای ضربان قلب را در طول جلسات تمرین برای محاسبه دوره استراحت ایده آل بین ست ها تجزیه و تحلیل می کند.

این هدف با هدف بهبود فعالیت هایی مانند تمرین مقاومتی، تمرینات تناوبی با شدت بالا (HIIT) و تمرینات استقامتی است.

دارندگان Polar Ignite 3 از طریق به روز رسانی نرم افزار 2.0 از این پیشرفت ها بهره مند خواهند شد.

به نسخه تیتانیوم برگردیم، با یک بار شارژ Ignite 3 استاندارد، یعنی GPS نمایشگر دو فرکانس AMOLED، عمر باتری آن تا پنج روز حفظ می شود.

قیمت آن 370 دلار است، که حدود 70 دلار بیشتر از Ignite 3 استاندارد است، با مواد بهبود یافته و ردیابی دما، که ما می گوییم ارزش مناسبی به نظر می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید