اخبار

نمودارهای قطبی به Wear OS باز می گردند – به تحولات “مهیج” اشاره می کند

اختصاصی: سخت افزار جدید ممکن است در راه باشد.

مدیرعامل این شرکت اشاره کرده است که Polar می تواند در حال برنامه ریزی برای بازگشت به Wear OS باشد.

هفته گذشته، غول ورزشی فنلاندی اعلام کرد که برای اولین بار از طریق پلتفرم «Powered by Polar» خود – با شروع Casio G-SHOCK HBD-2000، مجوز الگوریتم های خود را به اشخاص ثالث ارائه می کند.

و در مصاحبه ای با Wareable، ساندر ورینگ، مدیر عامل Polar به ما گفت که از پیشرفت در فناوری پردازنده های مشترک بر روی جدیدترین پلتفرم های پوشیدنی هیجان زده است و چشم به بازگشت به Wear OS است.

مدیرعامل Polar، ساندر ورینگ.

مدیرعامل Polar، ساندر ورینگ.

ورینگ در پاسخ به این سوال که آیا شرکت به پلتفرم ساعت هوشمند گوگل بازخواهد گشت، گفت: “بله، این یک گزینه است.”

«این واقعاً یک نوع سؤال از وضعیت فناوری است. و اکنون شاهد ظهور این فناوری هستیم.

«جهت این نوع فناوری عمدتاً از سوی تولیدکنندگان چیپست می‌آید. فن‌آوری جدیدی وجود دارد که به CPU‌ها امکان می‌دهد یک هاب چیپست اضافی داشته باشند و به شما کمک کند الگوریتم‌هایی را که اختصاصی هستند برای کارکرد آن‌ها برای یک دستگاه پوشیدنی ترکیب کنید.»

مشخص نیست که Polar دستگاه Wear OS خود را تولید خواهد کرد یا به عنوان بخشی از برنامه «Powered by Polar» خود به پلتفرم باز خواهد گشت. با توجه به مشارکت این شرکت در برنامه شتاب دهنده پوشیدنی کوالکام (WEAP)، ممکن است دومی باشد.

ورینگ یکی از سخنرانان اصلی اجلاس WEAP این شرکت در CES 2023 بود که تولیدکنندگان پوشیدنی را با استفاده از پلتفرم کوالکام، از جمله Fossil، Mobvoi و دیگران گرد هم آورد.

“بازخوردی که از شرکای کنفرانس دریافت کردیم به ما تایید کرد که این واقعا یک مسیر هیجان انگیز است. بنابراین، بله، ما انتظار داریم که راه‌اندازی‌های هیجان‌انگیزتر و بیشتری اتفاق بیفتد.»

در حالی که ما هنوز منتظر یک دستگاه Wear OS با پلتفرم Snapdragon W5+ هستیم (شایعات حاکی از آن است که Mobvoi TicWatch Pro 5 آینده اولین خواهد بود)، ورینگ گفت که از پیشرفت ها و پتانسیل آن برای ردیابی هیجان زده است.

این یک پیشرفت هیجان‌انگیز از منظر مدیریت انرژی است، و همچنین تعهد به، مثلاً، دستگاه‌های پوشیدنی مچ یا دستگاه‌های پوشیدنی کوچک‌تر. این یک پیشرفت هیجان انگیز برای صنعت به عنوان یک کل است.»

Polar M600 آخرین دستگاه Wear OS بود که توسط این شرکت راه اندازی شد – دستگاهی که با ردیابی و تجزیه و تحلیل ورزشی خود Polar همراه بود. با این حال، از زمان اعلام آن در سال 2015، شرکت بازنگشته است – چیزی که ورینگ به زودی وارد شدن به فضا نسبت می دهد.

او معتقد است که Polar M600 از زمان خود جلوتر بود و همچنین این فناوری اکنون به اندازه کافی رشد کرده است تا یک دستگاه جدید Polar Wear OS را به واقعیت تبدیل کند.

او گفت: «در آن روزها مجبور بودیم کارهای سنگین سنگین انجام دهیم زیرا هیچ مرجعی برای این نوع فناوری در Wear OS وجود نداشت.

“این دلیلی است که ما آن را به درستی نمی بینیم – و گاهی اوقات این مورد در مورد نوآوری ها است. گاهی خیلی زود هستید

[Polar M600] به دلیل کیفیتی که ما توانستیم در حوزه Wear OS ارائه دهیم کاملاً شناخته شده بود. اما تلاش‌های انجام شده برای توسعه بیشتر آن محصولات در آن زمان در آن پلتفرم، اساساً برای ما تلاش بسیار بزرگی بود که بتوانیم آن را نگه داریم و حفظ کنیم.

بنابراین، من می‌توانم بگویم که وضعیت ثابت کلی فناوری هنوز وجود نداشته است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید