اخبار

Redmi Watch 3 عرضه جهانی شد – ساعت هوشمند AMOLED ارزان قیمت باتری بزرگی را نوید می دهد

شیائومی یک نسخه کامل را برای دنبال کردن نسخه اولیه دسامبر ارائه می دهد.

شیائومی پس از عرضه این ساعت هوشمند در چین در ماه دسامبر، ردمی واچ 3 را به صورت جهانی عرضه کرد. آخرین ساعت Redmi به دنبال ساعت 2 Lite است که در سال 2021 عرضه شد، با پیشرفت های کلیدی صفحه نمایش همیشه روشن AMOLED جدید و عمر باتری تخمینی 12 روز.

همانطور که انتظار دارید، برچسب قیمت بودجه ای که به دستگاه در چین داده می شود، به بازارهای مختلف نیز منتقل می شود، با قیمت 99.99 پوند / 119.99 یورو.

مانند همیشه، هیچ جزئیات رسمی تاریخ عرضه ارائه نشده است، اما ما انتظار داریم که این ساعت در ماه های آینده در خرده فروشی هایی مانند آمازون در دسترس قرار گیرد. وقتی این اتفاق بیفتد، قیمت حدود 75 دلار با نسل های قبلی مطابقت دارد.

این فقط طراحی بهبود یافته و عمر باتری نیست که کاربران می توانند از آن بهره ببرند، زیرا Watch 3 از GPS پشتیبانی می کند و همچنین امکان انتخاب از بین 120 نمایه تمرینی را نیز دارد. از نظر ویژگی های سلامتی، یک مانیتور SpO2 نیز برای سنجش اکسیژن خون وجود دارد. ما انتظار داریم که تخمین عمر باتری 12 روزه با روشن بودن عملکرد SpO2 در تمام ساعات شبانه روز – و همچنین نمایشگر همیشه روشن – تا حدودی کاهش یابد، اما همچنان به احتمال زیاد Watch 3 قادر به دوام بیش از یک هفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید