اخبار

سامسونگ تایید کرده است که «دستگاه‌های گلکسی واچ آینده» در اواخر سال جاری وارد بازار خواهند شد

ساعت‌های هوشمند جدید به عنوان بخشی از اعلامیه‌های AFib معرفی شدند

سامسونگ بی سر و صدا اولین نشانه رسمی خود را مبنی بر ورود یک سری گلکسی واچ 6 به همراه اعلامیه مربوط به اعلان های AFib به «دستگاه های گلکسی واچ آینده» ارائه کرده است.

اگرچه سری گلکسی واچ 6 مستقیماً مورد اشاره قرار نگرفت، اما سامسونگ خاطرنشان می‌کند که ساعت‌های هوشمند آینده در اواخر سال جاری وارد بازار خواهند شد و اولین ساعت‌های این شرکت خواهند بود که از اعلان‌های AFib پشتیبانی می‌کنند.

وبلاگ رسمی اشاره می‌کند که «اعلان‌های ریتم قلب نامنظم» با ورود One UI Watch 5 (پوست سامسونگ به‌روزرسانی Wear OS 4) روی دستگاه‌های احتمالی در 13 بازار راه‌اندازی می‌شود، اگرچه این ویژگی به طور طبیعی به گلکسی واچ می‌رسد.

کاربران 5 و Watch 4 که به آخرین نرم افزار به روز می شوند نیز. و همانطور که در ساعت‌های هوشمند دیگر دیده‌ایم، دستگاه‌های سامسونگ موارد حیاتی کاربران را به روشی غیرفعال‌تر برای ECG درخواستی ردیابی می‌کنند – روش دیگری برای تشخیص AFib.

به گفته سامسونگ، این ویژگی برای استفاده در ایالات متحده و همچنین کره بومی آن، آرژانتین، آذربایجان، کاستاریکا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، گرجستان، گواتمالا، هنگ کنگ، اندونزی، پاناما و امارات متحده عربی است.

این ممکن است به این معنی باشد که دستگاه‌های گلکسی واچ 6 در بریتانیا و اروپا با این ویژگی در هنگام راه‌اندازی عرضه نخواهند شد، اما البته هنوز مدتی برای تایید پس‌زمینه مانیتورینگ باقی مانده است.

در هر صورت، همه اینها اولین اطلاعات ملموس ما در رابطه با گلکسی واچ 6 است. رندرهایی با ظاهر رسمی از گلکسی واچ 6 کلاسیک و همچنین پیشنهاداتی مبنی بر عرضه آن به جای آگوست در ماه جولای دیده ایم، اما اکنون با اطمینان می دانیم که دستگاه های جدید قبل از پایان سال وارد بازار خواهند شد.

با این حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ به جز اعلان AFib چه چیز دیگری در آستین دارد، پس منتظر زمزمه ها و شایعات بیشتر باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید